ЗАПИТАННЯ ТА МІФИ ПРО НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ

 
 

ЗАПИТАННЯ ТА МІФИ ПРО НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ

З відповідями і коментарями від майстра з нарощування нігтів в Києві 

НА ГОЛОВНУ

 

 

 


 

 

 

ЩО КРАЩЕ: ГЕЛЬ ЧИ АКРИЛ?

І гель, і акрил успішно використовуються для нарощування нігтів. Акрилова технологія з’явилася раніше, ніж гелева. Тому, коли на ринок вийшов гель, виникла своєрідна конкуренція між цими двома матеріалами. Відтак, частіше подібне питання виникає тоді, коли хтось хоче прорекламувати „свій” матеріал або ж, навпаки, зробити антирекламу конкурентам.

А справа в тому, що наростити нігті можна як акрилом, так і гелем. Вони будуть дещо відрізнятися лише зовнішнім виглядом. В більшості випадків, вибір між акрилом чи гелем - питання смаку, про який, як відомо, не сперечаються. Буває і так, що організм не сприймає якийсь з цих матеріалів, а інший - сприймає. Тоді, звісно, залишається лише нарощувати нігті тим, що на них тримається.

 

 

 


ЩО КРАЩЕ: ТІПСИ ЧИ ФОРМИ?

Нарощування на паперові форми/шаблони передбачає не лише видовження, а ще й моделювання нігтів. Це - безумовно, більш бережливий, якісний і досконалий спосіб нарощування нігтів. Нарощування нігтів на тіпси, хоч є більш простим і швидшим способом, не дає таких можливостей, як моделювання нігтів. Однак, остаточно все залежить від результату, якого ви хочете досягти, від конкретних нігтів, фінансових можливостей і тому подібних міркувань. Майстер має вміти працювати як з тіпсами, так і з формами, і порадити, що вам більше підійде для конкретного випадку.

 

 

 

 

Я БОЮСЯ, ЩО НІГТІ ЗЛАМАЮТЬСЯ

Треба ще дуже постаратися, щоб зламати правильно змодельовані нігті, адже вони перевищують за міцністю натуральні в десятки разів. Багато хто з майстрів носить нігті, які перевищують їх натуральні за довжиною в 2, а то і в 3 рази. І нічого! Водночас, для першого разу рекомедную зупинитися на невеликій довжині і на більш зручній формі нігтів, як, наприклад, сквоовал.

 

 

 

 

Я БОЮСЯ, ЩО НІГТІ ЗІПСУЮТЬСЯ ВІД НАРОЩУВАННЯ

Нарощування не може ні зіпсувати, ні покращити нігті, бо матеріал наноситься на ту частину нігтя, яка вже виросла. А за ріст нігтя відповідає сам організм. Інша справа - якщо вам після нарощення невдало знімуть штучні нігті. Внаслідок невмілого зняття нігтів власні можуть стати тоншими. І категорично не можна самому знімати штучні нігті, тим більше відколупувати нігті з тіпсами.

 

 

З того часу, як я писала свої перші статті про нарощування нігтів, стекло багато води. Я сама носила штучні нігті досить довго: протягом семи років. Крім того, багато експериментувала з ними: робила різні дизайни для сайту, пробувала різні способи моделювання нігтів. Сьогодні я можу особисто розказувати, що буває з нігтями після багаторічного безперервного нарощування. В двох словах: моїм нігтям це ніяк не зашкодило: більш того, зараз вони міцніші. Я, звичайно, не можу пов"язувати це з гелевою технологією, якою користуюся, але і виключати зв"язок теж не можу. Є факт: мої нігті наразі виростають довші і менше ламаються. Можливо, саме тому в мене ніяк не доходять руки, щоб наростити їх знову: зробити собі якийсь французький манікюрчик, який так люблю.


 

 

 

НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ – ЦЕ ДОРОГО

При нарощуванні нігтів до половини ціни може припадати на собівартість. Матеріали, обладнання та інструменти для моделювання нігтів обходяться недешево навіть досвідченим майстрам, які знають, що і де купити, щоб оптимізувати свої витрати (і як не купити бракований чи неякісний товар.)

Нарощування нігтів – це достатньо тривала процедура, яка ще й потребує точності, акуратності роботи. Звичайно, це повинно відповідно оцінюватися, інакше який сенс комусь цим займатися. Якщо за звичайну укладку волосся (для якої потрібні лише фен та щітка і 20 хвилин часу) наразі просять мінімум 200 грн, то чому когось дивує ціна штучних нігтів?

 

 


 

ЧИ ТРЕБА ПЕРІОДИЧНО ЗНІМАТИ НАРОЩЕНІ НІГТІ, ЩОБ СВОЇ ВІДПОЧИЛИ?

Не обов’язково. Нігті можна носити роками без будь-якого дискомфорту: перевірено особисто. Власне на почуття комфорту і слід орієнтуватися, вирішуючи, коли носити і коли знімати нігті. Наприклад, якщо ви збираєтеся в похід у гори, то довгі нігті логічно буде зняти або підпиляти. Також штучні нігті не дуже підходять для роботи на городі, бо бруд, який забивається туди, може стати причиною розвитку грибкових захворювань. Або працюйте в рукавичках.


 

 


ЯКОЮ МАРКОЮ МАТЕРІАЛУ ВИ КОРИСТУЄТЕСЯ?

Вибирайте майстра, а не марку. Все про різні марки матеріалів не знають навіть виробники та люди, які одночасно займаються і нарощуванням, і розповсюдженням. Матеріал перевіряється лише часом і практикою, бо „на тваринках” не вийде (хоч, дехто і трактує цей вираз фігурально). Практика, в свою чергу свідчить, що і з найдорожчими матеріалами бувають сюрпризи. Водночас, і з найдешевшими можна, в принципі, навчитися працювати, обходячи їх недоліки. Набагато більше залежить саме від майстра, його відношення до роботи і до людей, досвіду і так далі.

 

 

 


ЯК ЗНАЙТИ МАЙСТРА?

На сьогодні доброго майстра ви знайдете лише в тому випадку, якщо будете самі уважно слухати і спостерігати. Жодна реклама, поради на форумах, престиж салону ніяк не співвідносяться з якістю послуги: навіть з купою схвальних відгуків ви купуєте кота в мішку. З другого боку, негативні відгуки досить часто є нічим іншим, як проявом недобросовісної конкуренції. Запитуйте в людей, на руках яких ви бачите гарну роботу. Це нічого вам не коштуватиме. Нажаль, особливості нашого ринку такі: те, що справді добре, ніколи не прорекламують і навпаки. А якщо хочете дізнатися більше про ринок з нарощування нігтів в Україні, читайте мою нову статтю "Нарощування нігтів: домашній бізнес в Україні".


 В МЕНЕ І ТАК ГАРНІ НІГТІ. НАЩО ПСУТИ ЇХ НАРОЩУВАННЯМ. МОЖНА ПРОСТО ЗРОБИТИ МАНІКЮР І НАМАЛЮВАТИ ЛАКОМ.

Нарощування нігтів дає вам можливість не тратити час, сили і кошти на лаки, засоби, манікюр… З нарощеними нігтями можна користуватися навіть найдешевшим лаком, і він триматиметься на нігтях краще, ніж найдорожчий - на натуральних. На нарощені нігті лак можна наносити без основи і без закріплювача – все одно носиться пречудово. Нарощені нігті мають гладкішу, рівномірнішу поверхню, одинакову довжину і форму. На штучних нігтях можна робити різні малюнки і внутрішні дизайни. На натуральних теж можна малювати, але довго таке покриття не тримається. Нарешті, мій коронний аргумент - французький манікюр. Особисто я вважаю класичну гелеву технологію майже досконалою  - і безальтернативною - для тих, хто полюбляє нігті French, як я. Та й гарне класичне нарощування нігтів, на мою думку, можна зробити, скориставшися саме гелевою технологією.

 

 

Останнім часом дуже поширеними стали нігті, виконані різноманітними м"якими гелями та гель-лаками. Я не знаю, чим пояснюється така популярність, окрім продуманого піару, спрямованого на нав"язування ринку конкретних товарів і послуг. Можливості матеріалів soak-off - дуже обмежені порівняно з твердим гелем чи акрилом: вони, як вже зазначалося, не дозволяють моделювати нігті, та й дизайнерські можливості - куці. В технологіях soak-off використовується велика кількість агресивної хімії, що зводить нанівець сумнівні переваги методу "без спилювання". А в самому покритті іноді видно напливи по периметру, що не виглядає дуже витончено.  

 

 

 

 

ОСКІЛЬКИ ТЕХНОЛОГІЇ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ – УНІВЕРСАЛЬНІ, ТО НІГТІ РОБЛЯТЬ ВСЮДИ ОДНАКОВО.

Технології – одні і ті ж, але майстерність і володіння цими технологями - дуже різні. Тому і якість штучних нігтів буває дуже різна. Те саме стосується відношення майстрині до роботи, матеріалів, досвіду і так далі. Ніхто не дивується, якщо одна пара черевиків коштує 100 грн, а друга - 500. Штучні нігті – такий самий товар, як і все решта.

 

 

 

 

МОЖНА САМОМУ НАРОЩУВАТИ НІГТІ, КУПИВШИ СТАРТОВИЙ НАБІР НА БАЗАРІ   В ІНТЕРНЕТІ

Нарощування нігтів часто порівнюють з роботою лікаря-стоматолога. І, якщо врахувати, що в основі нарощування нігтів і пломбування зубів лежить фактично одна і та сама технологія – це не дивно. Уявіть: чи пішли б ви пломбувати зуб до віртуального стоматолога, який купив стартовий набір і прочитав до нього інструкцію? Звичайно, псути нігті, можливо, не так страшно, як зуби, і це додає декому авантюризму. Однак, не розраховуйте на гарний результат.

Як і будь яка інші справа, нарощування нігтів потребує практики і фахового  підходу. Щоб легко моделювати нігті, потрібно вкласти багато часу і сил. Кустарний вигляд нарощених нігтів виглядає дуже дешево, вульгарно.


 

КЛАСИЧНЕ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ
ХТО ПРИДУМАВ НІГТІ FRENCH?
ХУДОЖНІЙ
РОЗПИС НІГТІВ
НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ: ДОМАШНІЙ БІЗНЕС
ГЕЛІ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ
ГЕЛЕВИЙ ДИЗАЙН НІГТІВ
ГЕЛЕВІ НІГТІ
НАРОСТИТИ НІГТІ НА ВЕСІЛЛЯ
КОРЕКЦІЯ НІГТІВ FRENCH
ГЕЛЕВИЙ МАНІКЮР

 Обновлен 12 июл 2018. Создан 25 янв 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент