ШТУЧНІ НІГТІ

 

ШТУЧНІ НІГТІ
 

 

ПЕРЕД НАРОЩУВАННЯМ:

Три дні перед нарощування не рекомендується робити манікюр (класичний з замочуванням і обтинанням кутикули).

Безпосередньо перед нарощуванням не слід паритися у ванні чи в бані.

Не обрізайте нігті „під ноль”. Майстер сам вкоротить їх так, як треба.

На перший раз виберіть щось простіше. Можливо, не варто також відразу замовляти довгі нігті, а зупинитися на середній довжині, щоб поступово привикнути.

Якщо ви не знаєте, якої довжини можуть бути штучні нігті, то подивіться на фото зліва зверху: нігті червоного кольору мають довжину приблизно 1-1,5. Нігті френч (з метеликом) – приблизно 2,5 довжини. Овальні нігті з дизайном („акваріум”) мають третю довжину. Ще буває 4-а, 5-а, 6-а, 7-а довжина. Як свідчить практика нігті до 5 цілком зручні у повсякденному житті і практично не відчуваються.
Нігті 8, 9 та 10 довжини роблять переважно на конкурсах.

ПІСЛЯ НАРОЩУВАННЯ:

Дві години після нарощування не можнa приймати ванну, прати, мити посуд і т.п.

При потребі помити руки протягом двох годин після нарощування рекомендується протерти їх вологою салфеткою. Можна помити, попередньо втерши в шкіру навколо нігтів рицинову олію.

Не рекомендується користуватися кремами для рук, які містять ланолін. Шкіру навколо нігтів добре змазувати олією (касторовою).

Вичищати бруд з-під нігтів слід щіточкою. Не колупайте під нігтями зубочистками чи іншими гострими предметами: ви можете поранити палець.

Якщо матеріал відійшов у якомусь місці від нігтя (відшаровування), не колупайте в тому місці, а змастіть касторовою олією.

При першому нарощуванні відшаровувань буває більше. Це - звичне явище на стадії „адаптації” нігтів до штучного матеріалу. Після 1-2 корекцій проблема зникає, хоч іноді треба трохи більше часу на привикання. Якщо проблема все таки не зникла, то або ваш організм погано сприймає даний матеріал, або не була витримана технологія нанесення матеріалу.

Відшаровування можуть бути наслідком надмірного навантаження на штучні нігті (наприклад, у тих, хто постійно друкує, сильно вдаряючи по клавішах), простроченої корекції. Також, якщо надто часто перемальовувати нігті лаком, знімаючи його ацетоновими засобами: і це може послабити штучний матеріал. В таких випадках рекомендується частіше робити корекцію.

 

 

 

 

 

 

НА ГОЛОВНУ

 Обновлен 19 июн 2018. Создан 25 янв 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту