ШТУЧНІ НІГТІ

 
 

ШТУЧНІ НІГТІ

як підготуватися до нарошування нігтів 

ПЕРЕД НАРОЩУВАННЯМ:

Три
дні до запланованого  нарощування нігтів не рекомендується робити манікюр (класичний з замочуванням і обтинанням кутикули). Особисто я такого манікюру ніколи не роблю. Відмовилися від нього і в Європі, бо він не вважається безпечною процедурою. Але дехто робить його собі в домашніх умовах: тому врахуйте цю рекомендацію.


Безпосередньо перед нарощуванням не слід паритися у ванні чи в бані. Ваша нігтьова пластина вбере воду, а це може погано вплинути на зчеплення штучного матеріалу.

Не обрізайте нігті "під ноль". Майстер сам вкоротить їх так, як треба.

На перший раз виберіть щось простіше. Можливо, не варто також відразу замовляти довгі нігті, а зупинитися на середній довжині, щоб поступово привикнути.

Якщо ви не знаєте, якої довжини можуть бути штучні нігті, то подивіться на фото зліва зверху: нігті червоного кольору мають довжину приблизно 1-1,5. Нігті френч (з метеликом) – приблизно 2,5 довжини. Овальні нігті з дизайном („акваріум”) мають третю довжину. Ще буває 4-а, 5-а, 6-а, 7-а довжина. Оскільки паперові форми для моделювання нігтів випускають до 7 довжини, деякі майстри заради довжелезних нігтів склеюють форми. Нігті 8, 9 та 10 довжини роблять переважно на конкурсах. Як свідчить практика нігті до 5 довжини цілком зручні у повсякденному житті і практично не відчуваються.

 


ПІСЛЯ НАРОЩУВАННЯ:

Дві години після нарощування не варто приймати ванну, прати, мити посуд і таке інше. Знову ж таки: процес полімеризації ще завершується.

При потребі помити руки протягом двох годин після нарощування рекомендується протерти їх вологою салфеткою. Можна помити, попередньо втерши в нігті і шкіру навколо нігтів рицинову олію. Її залишки можна змивати звичайним милом.

Не рекомендується користуватися кремами для рук, які містять ланолін. Шкіру навколо нігтів добре змазувати олією (касторовою).

Вичищати бруд з-під нігтів слід щіточкою. Не колупайте під нігтями зубочистками чи іншими гострими предметами: ви можете поранити палець.

Якщо матеріал відійшов у якомусь місці від нігтя (відшаровування), не колупайте в тому місці, а змастіть касторовою олією.

При першому нарощуванні відшаровувань буває більше. Це - звичне явище на стадії привикання нігтів до штучного матеріалу. Після 1-2 корекцій проблема зникає, хоч іноді треба трохи більше часу на адаптацію. Якщо проблема все таки не зникла, то або ваш організм погано сприймає даний матеріал, або не була витримана технологія нанесення матеріалу.

Відшаровування можуть бути наслідком надмірного навантаження на штучні нігті (наприклад, у тих, хто постійно друкує, сильно вдаряючи по клавішах), простроченої корекції. Також, якщо надто часто перемальовувати нігті лаком, знімаючи його ацетоновими засобами: і це може послабити штучний матеріал. В таких випадках рекомендується частіше робити корекцію.

 

 

 

 

НА ГОЛОВНУ

 

 

 

 

БІЛЬШЕ ПРО НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ:

 


 

КЛАСИЧНЕ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ
ХТО ПРИДУМАВ НІГТІ FRENCH?
ХУДОЖНІЙ
РОЗПИС НІГТІВ
НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ: ДОМАШНІЙ БІЗНЕС
ГЕЛІ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ
ГЕЛЕВИЙ ДИЗАЙН НІГТІВ
ГЕЛЕВІ НІГТІ
НАРОСТИТИ НІГТІ НА ВЕСІЛЛЯ
КОРЕКЦІЯ НІГТІВ FRENCH
ГЕЛЕВИЙ МАНІКЮР


Обновлен 12 июл 2018. Создан 25 янв 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент