НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ У КИЄВІ

 

НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ У КИЄВІ

ПРО ПОСЛУГИВ даний час я пропоную нарощування/моделювання нігтів гелем (класичне та френч), гелевий дизайн („акваріум” і т.п. – згідно з переліком послуг), художнє покриття нігтів (малюнки на нігтях), покриття френч, корекцію нарощених нігтів.
Планую з часом ввести послуги з акрилового дизайну нігтів (буде відразу відображено у переліку цін).

Нарощування (на тіпси) коштує дешевше, ніж моделювання, і не передбачає такого різноманіття форм нігтів, як моделювання.

Моделювання нігтів передбачає, що край нігтів може мати якусь з таких форм: квадрат/м’який квадрат, сквоовал, овал, мигдаль, стилет, квадратно-овальна форма.
При бажанні можна також замовити скошену форму.
Ціна нарощування/моделювання залежить від довжини, форми нігтів та матеріалу, який використовується (остаточний вибір – за вами).

Корекція означає докладання матеріалу на ту частину нігтя, яка відросла за 2-4 тижні (в рідких випадках – більше) після первинної процедури. Потреба в корекції залежить від індивідуальних особливостей нігтів.
Як правило, при відростанні нігтя на 2 мм чи більше потрібно приходити на корекцію. Перша корекція (після найпершого нарощування) має бути через 2 тижні.

Є декілька видів нарощування/моделювання френч.
Послуга „френч натуральний” означає білий френч, викладений гелем на тіпсах або на формах з м’якою, не надто яскравою „усмішкою” (передбачає 1-2 корекції за ціною звичайної + ціна корекції „усмішки”)
„Френч класичний” з камуфлюванням нігтьової пластини передбачає френч-моделювання білим гелем з чіткою „усмішкою” та з нанесенням спеціального камуфлюючого матеріалу на нігтьову пластину.
Окрім того, за домовленістю можна замовити моделювання з перманентним френч покриттям білого кольору. Кількість корекцій така, як і при класичному нарощуванні/моделюванні.
Альтернативою нарощуванню френч є покриття френч (французький манікюр), який можна замовити в кольоровому варіанті (червоний, бордовий, золотий, сріблястий, чорний, голубий – колір бажано уточнити заздалегідь).

Також я пропоную понад 150 видів художнього покриття нігтів (оригінальний дизайн, а не стандартні варіанти „з каталогу”). З них біля 20 варіантів підійде нареченим. Також є варіанти художнього покриття френч (у формі „усмішки”).
Можна прикрасити малюнком по одному пальцеві на кожній руці. Такий варіант підходить тим, хто хоче оживити звичайне нарощування френч. Окрім того, в колекції є багато стриманих варіантів художнього покриття, що також підійдуть до ділового стилю в одязі.

Що стосується нарощування з дизайном, то це – оформлення нігтів кольоровими гелями, блискітками, слюдою, фольгою внутрішніми малюнками і т.п. На даний час вибір з прибл. 50 варіантів.

Для тих, хто має від природи слабкі нігті є послуга укріплення нігтів шовком. Після укріплення на таких нігтях можна моделювати штучні.

* * * * * * *
У переліку вказані ціни в певному діапазоні. Це означає, що ціна залежить від довжини нігтів або складності роботи. Що стосується дизайну та малюнків, то завжди є вибір з варіантів за найнижчою вказаною ціною.

До вартості послуг з нарощування, моделювання, дизайну, корекції штучних нігтів включено апаратний або комбінований манікюр і покриття лаком (просте – без основи і закріплювача). Тобто, ціна в переліку є остаточною: вона передбачає весь комплекс необхідних послуг для досягнення остаточного результату.

При найпершому нарощуванні ви отримуєте індивідуальну пилку до нігтів для подальшого користування.

Я працюю вдома (без виїзду) з 8.00 год. Можливе обслуговування у вихідні (за домовленістю). Місцезнаходження – р-н Петрівки (недалеко від метро). Детальніше – під час запису.

 

 


ЗАПИСАТИСЯ НА НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ в Києві можна по телефону, який вказаний на сторінці з прайсом, під таблицею (або натисність на посилання червоним).


Майстер не сидить весь день на телефоні, тому прохання -  замовляти зворотній дзвінок (подробиці - там же).
Таким самим чином Ви можете задати питання. які цікавлять про нарощування нігтів, корекцію і т.п.
Обновлен 19 июн 2013. Создан 25 янв 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником