НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ У КИЄВІ

 
 

НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ У КИЄВІ
 

 

Гелева технологія передбачає такі послуги з нарощування нігтів: нарощування/моделювання нігтів гелем (класичне та френч), гелевий дизайн („акваріум” і т.п. – згідно з переліком послуг), художнє покриття нігтів (малюнки на нігтях), покриття френч, корекцію нарощених нігтів.

 


 

 

 

Нарощування нігтів (на тіпси) коштує дешевше, ніж моделювання нігтів, і не передбачає такого різноманіття форм нігтів, як моделювання.

 


Моделювання нігтів передбачає, що край нігтів може мати якусь з таких форм: квадрат/м’який квадрат, сквоовал, овал, мигдаль, стилет, квадратно-овальна форма. При бажанні можна також замовити скошену форму.

 

 

 

Ціна нарощування/моделювання залежить від довжини, форми нігтів та матеріалу, який використовується (остаточний вибір – за клієнтом). 

Корекція означає докладання матеріалу на ту частину нігтя, яка відросла за 2-4 тижні (в рідких випадках – більше) після первинної процедури. Потреба в корекції залежить від індивідуальних особливостей нігтів. Як правило, при відростанні нігтя на 2 мм чи більше потрібно приходити на корекцію. Перша корекція (після найпершого нарощування) має бути через 2 тижні.

Існує декілька видів нарощування/моделювання френч:


Послуга „френч натуральний” означає білий френч, викладений гелем на тіпсах або на формах з м’якою, не надто яскравою „усмішкою” (передбачає 1-2 корекції за ціною звичайної + ціна корекції „усмішки”)
 

 

„Френч класичний” з камуфлюванням нігтьової пластини передбачає френч-моделювання білим гелем з чіткою „усмішкою” та з нанесенням спеціального камуфлюючого матеріалу на нігтьову пластину.


Окрім того, за домовленістю можна замовити моделювання з перманентним френч покриттям білого кольору. Кількість корекцій така, як і при класичному нарощуванні/моделюванні.


Альтернативою нарощуванню френч є покриття френч (французький манікюр), який можна замовити в кольоровому варіанті (червоний, бордовий, золотий, сріблястий, чорний, голубий – колір бажано уточнити заздалегідь).

 

 

 


Що стосується нарощування з дизайном, то це – оформлення нігтів кольоровими гелями, блискітками, слюдою, фольгою внутрішніми малюнками і т.п. На даний час вибір з прибл. 50 варіантів.

Для тих, хто має від природи слабкі нігті є послуга укріплення нігтів шовком. Після укріплення на таких нігтях можна моделювати штучні.

* * * * * * *

До вартості послуг з нарощування, моделювання, дизайну, корекції штучних нігтів має бути включено апаратний або комбінований манікюр і завершувальне покриття. Тобто, ціна, яку Вам озвучують, має бути остаточною і передбачати весь комплекс необхідних послуг для досягнення передбаченого результату.

При першому нарощуванні клієнт отримує індивідуальну пилку до нігтів, яка використовується для подальшого коригування нігтів (поки не зітреться).

 

 

 

Статті про нарощення нігтів:


КЛАСИЧНЕ НАРОЩУВАННЯ НІГ

ТІВ

ХТО ПРИДУМАВ НІГТІ FRENCH?
ХУДОЖНІЙ
РОЗПИС НІГТІВ
НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ: ДОМАШНІЙ БІЗНЕС
ГЕЛІ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ
ГЕЛЕВИЙ ДИЗАЙН НІГТІВ
ГЕЛЕВІ НІГТІ
НАРОСТИТИ НІГТІ НА ВЕСІЛЛЯ
КОРЕКЦІЯ НІГТІВ FRENCH
ГЕЛЕВИЙ МАНІКЮР


Обновлен 12 июл 2018. Создан 25 янв 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент