ПРО ПЕРЕВАГИ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ

 
 

ПРО ПЕРЕВАГИ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ
 

Нарощення нігтів – це можливість мати гарні, довгі і міцні нігті вже зараз.Особисто я вважаю нарощування нігтів справжнім подярунком жінці. Ще ніколи догляд за нігтями не був таким легким, як з появою сучасних технологій моделювання нігтів. 


 

Напевно, кожній жінці чи дівчині відомо, як тяжко буває відростити власні нігті хоча б на пару міліметрів. І як потім треба важати, щоб не зламати якийсь із них. Нарощення нігтів дає нам можливість перестати нарешті хвилюватися. Це, звичайно, не значить, що ви зможете цілком забути про обережність, відкривати штучними нігтями банки чи робити ще щось подібне. Нігті – це прикраса, а не інструмент. Але срах зникне. Просто уявіть:

 

  • Ви зможете спокійно займатися хатньою роботою, не боячись, що лак, яким ви годину старанно малювали нігті, протягом наступної години відколупається.
  • Ви зможете носити лак чи малюнок на нігтях тижнями, а він матиме нормальний вигляд, бо на нарощених нігтях то все тримається значно краще.
  • Зробивши нарощення нігтів, Ви зможете просто забути турботи про нігті на 3-4 тижні і спокійно займатися своїми справами. 
  • Технології нарощування та моделювання нігтів дають можливість створювати на нігтях такі візерунки, які ніколи не зробиш на натуральних.
  • Нарощення нігтів дозволяє зробити їх не тільки довшими, а ще й гарнішими. Не вірите? Загляньте в альбом моїх робіт з фото нігтів до і після нарощування (можете зайти з головної сторінки сайту).

Якісь 2 години, і ваші руки не впізнати! А якщо ваші нігті від природи не надто довгі чи витончені, то техніка моделювання нігтів дає можливість скоригувати форму нігтів.
Гарні, стильні нігті, які їй пасують, одночасно надають жінці статусності. Вона - вже не одна з натовпу сірих мишей, які не слідкують за своєю зовнішністю. Доглянуті нігті, на які приємно дивитися, вигідно виділяють вас серед інших. І все це ви отримуєте за якісь дві години: стільки в середньому триває процес нарощування. Здається, що це довго? Повірте, звичайний манікюр забирає набагато більше часу і зусиль, якщо скласти їх докупи. Навіть гелевий манікюр, який так поширився останнім часом, програє класичній гелевій технології.
Більше про нарощення нігтів:


КЛАСИЧНЕ НАРОЩУВАННЯ НІГ

ТІВ

ХТО ПРИДУМАВ НІГТІ FRENCH?
ХУДОЖНІЙ
РОЗПИС НІГТІВ
НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ: ДОМАШНІЙ БІЗНЕС
ГЕЛІ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ
ГЕЛЕВИЙ ДИЗАЙН НІГТІВ
ГЕЛЕВІ НІГТІ
НАРОСТИТИ НІГТІ НА ВЕСІЛЛЯ
КОРЕКЦІЯ НІГТІВ FRENCH
ГЕЛЕВИЙ МАНІКЮР

 

Нарощування нігтів – це можливість мати гарні, довгі і міцні нігті вже зараз. І до того ж при мінімумі догляду.

Напевно, кожній дівчині відомо, як нелегко відростити свої власні нігті хоча б на пару міліметрів. І як потім треба вважати, щоб не зламати якийсь із них. А завдяки нарощуванню ви зможете забути про цю обережність.

Це, звичайно, не означає, що ви зможете відкривати ними банки :) чи ще щось подібне.
Нігті – це прикраса, а не знаряддя праці.

Однак, ви забудете про хвилювання, пов’язані з натуральними нігтями:


Обновлен 12 июл 2018. Создан 25 янв 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент