Нарощування нігтів: скільки коштує нарощування нігтів в Києві?

 
 

Нарощування нігтів: скільки коштує нарощування нігтів в Києві?

Найчастіші запитання про нарощування нігтів 

НА ГОЛОВНУ

 

На питання відповідає майстер з нарощування нігтів з Києва.

 

початок

 

 

One to watch: Nails inc has designed press on nails embellished with real Swarovski crystals called Bling it on Crystaltastic nails

 

 

8. В скільки обходиться нарощування нігтів, і де знайти майстра?


Бюджетна ціна на класичне нарощування нігтів в Києві коливається в межах 250-300 грн, на французьке нарощування - починаючи з 300 грн. У бізнес-сегменті класичне нарощування обійдеться до 400 грн, а французьке – 500-600 грн. Далі вже йдуть послуги преміум-класу і дорогі матеріали.  

   

Увага! В салоні остаточна вартість часто відрізняється від суми, котру вам спершу озвучують: звісно, в більшу сторону. Фактично ви можете виявити, що ціна нарощування  по прейскуранту не включає ряд обов"язкових процедур. На мою думку, це - банальна непорядність. Зрозуміло: коли потенційна клієнтка питає про вартість, вона хоче знати на що розраховувати, а не на "сюрприз буде". Деколи не договорюють, щоб не відлякувати клієнтів відразу. Така в них "культура": її витоки - окрема тема і, можливо, не одна. 

 

 


КЛАСИЧНЕ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ
ХТО ПРИДУМАВ НІГТІ FRENCH?
РЕКЛАМНЕ МІСЦЕ ДЛЯ МАЙСТРА АБО САЛОНУ контакти - в підвалі сайту

 

 

9. Чого очікувати від нарощування нігтів за ціною економ?


Дехто в Києві пропонує нарощування нігтів під лак по 180 і навіть 150 грн, а French – за 200-240. Багато майстрів намагаються так починати. Тому не виключено, що Вам можуть зробити і гарно. Однак, у сегменті економ працює багато салонів типу перукарня, які просто не намагаються робити краще: більш того, їм не дадуть. Що я маю на увазі? Можете пошукати відповіді в статті про домашній бізнес з нарощування нігтів.   

 

 

ХУДОЖНІЙ
РОЗПИС НІГТІВ
НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ: ДОМАШНІЙ БІЗНЕС
ГЕЛІ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ
ГЕЛЕВИЙ ДИЗАЙН НІГТІВ

 

 

10. Чи можна знайти майстра з нарощування нігтів в Києві по Інтернету?


Так, звичайно. Всі намагаються якось рекламувати себе в Інтернеті, хоча практика шукати майстра в Мережі не дуже розповсюджена через здорову недовіру. Однак, можна: наприклад, на olx.ua - там великий пул. Не ведіться на оголошення, в заголовках яких вказана ціна: правилами olx.ua це заборонено, "свої" якось оминають це обмеження. Така реклама відволікає увагу від інших, але очікування не відповідатиме дійсності.

 

При пошуках в Інтернеті, вирашільним буде дзінок по телефону, коли можна вияснити нюанси, а також спробувати зрозуміти, з ким Ви маєте справу.

Деякі оголошення повторюються. Деколи один и той самий майстер чи салон рекламують себе під різними оголошеннями і контактами. Випишіть їх і дізнайтеся відповіді на запитання, які Вас цікавлять. Паралельно "прислухайтеся" до невербальної інформації, але не робіть передчасних висновків.

 

 

11. Хіба нарощування нігтів – це модно?

 

Не ведіться на навіювання, які дехто повторє як мантри. Нарощування нігтів варто робити не тому, що це раптом стало модно, а тому, що нарощування нігтів – це винятково зручно. Як майстер і користувач зі стажем, заявляю: на сьогодні не існує кращої технології для естетики нігтів, ніж гелеве нарощування за класичною гелевою технологією (мова - про тверді гелі для нігтів. Крім того, добре зроблені штучні нігті, без особливого дизайну чи форми, можна відрізнити від натуральних лише при ближчому огляді - і то більшість людей не розбереться. 

 

 

ГЕЛЕВІ НІГТІ
НАРОСТИТИ НІГТІ НА ВЕСІЛЛЯ
КОРЕКЦІЯ НІГТІВ FRENCH
ГЕЛЕВИЙ МАНІКЮР

 

 

 

12. Нарощування нігтів: нейл бар

 

Тепер в нас появилися нейлбари - від англійського nailsbar, що фактично означає експрес-салон нігтьових послуг. На заході в таких працюють, зазвичай, китаянки та інші представниці третього світу. Експрес-нарощування нігтів вони теж роблять.

 

Нейлбар в Києві, як правило, розташовується в локаціях, в які навідуватися клієнтам буде по дорозі. Здається, це й стало запорукою бізнесу. Місця в нейлбарі облашовані в вигляді стільців коло барної стійки: дуже незручно для тривалого сидіння в певній позі. Це, до речі, теж наша "фішка": на заході стільці і столи в таких "барах" часто цілком звичайні.

 

Більшість послуг не стосуються нарощування нігтів, хоча воно в ціннику є і коштує, як не дивно, вкрай дорого: напевно, щоб бажання і не виникало. А от манікюрчик з покриттям м"яким гелем або гель-лаком - будь-ласка. І в обідню перерву можна вкластится. Звісно: категорія послуги - базова. Навіть якщо Вам тут зроблять френч, нігті будуть виглядати як пластмасові.   

 

 

 Обновлен 11 июл 2018. Создан 24 фев 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент