Нарощування нігтів: скільки коштує нарощування нігтів в Києві?

 
 

Нарощування нігтів: скільки коштує нарощування нігтів в Києві?

Найчастіші запитання про нарощування нігтів -2На найчастіші запитання відповідає кваліфікований майстер з нарощування нігтів.

Початок тут

 

One to watch: Nails inc has designed press on nails embellished with real Swarovski crystals called Bling it on Crystaltastic nails


8. Скільки коштує нарощування нігтів в Києві, і де знайти майстра?

Бюджетна ціна на класичне нарощування нігтів у салоні чи перукарні у Києві зараз коливається десь в районі 180 грн-250 грн. Французьке нарощування коштує починаючи з 240-250 грн.

У бізнес сегменті класичне нарощування обійдеться в 250-300 грн, а французьке – до 400 грн. Далі вже йдуть послуги преміум-класу і дорогі матеріали.     

Також врахуйте, що в салонах, як правило, вартість розраховують по прейскуранту. Саме нарощування може коштувати 180 грн, але необхідні додаткові процедури (фрезерний манікюр, завершуючи покриття і т.п.), про які можуть повідомити вже по факту, підвищать ціну. Індивідуальні майстри частіше враховують у вартості всі такі процедури.

 

 

9. Чого можна очікувати від нарощування нігтів за ціною економ?

Звісно, можна знайти нарощування, яке коштує дешевше. Так, дехто в Києві пропонує нарощування під лак по 150 і навіть 100 грн, а French – за 180-200.

Багато майстрів починали з цього і навіть з меншого. Тому не виключено, що Вам можуть зробити і цілком добре. Однак, шанси – не такі великі. У сегменті економ працює багато перукарень, які просто не намагаються робити добре.    

 

 

10. Чи можна знайти майстра з нарощування нігтів в Києві через Інтернет?

Так, звісно. Практично всі майстри, тим чи іншим чином, рекламують себе в Інтернеті. Правда, якщо читати все підряд, то на Вас чекає просто інформаційний хаос. Практика шукати майстра в Мережі не дуже розповсюджена, але можна піти цим шляхом.  Наприклад, майстра можна шукати на Сландо чи на інших онлайн- дошках приватних оголошень.

Звісно, тут є багато реклами і просто спам-оголошень, а також оголошень, де пропонують одне, щоб привабити клієнта, а насправді виявляється цілком інше: деколи вже на стадії дзвінка починають вияснятися нюанси – нормальний майстер ніколи собі такого не позволить (вводити Вас в оману).

Оголошення повторюються. Деколи один и той самий майстер чи салон рекламують себе під різними оголошеннями і контактами.

Випишіть контакти, дізнайтеся відповіді на запитання, які Вас цікавлять. Деколи вже по телефону можна зрозуміти, хочете Ви йти до цієї людини чи ні.

До деяких майстрів важко відразу записатися. Це пояснюється тим, що вони не хочуть мати справу з ким попало. Адже приходять і конкуренти, і недоброзичливці. І навпаки: те, що потребує надмірної реклами, як правило того не варте. Покладайтеся на свій власний розсуд і не робіть висновків без фактів. Тоді шанси знайти саме те, що вам треба, значно підвищуються.   

 

 

11. Хіба нарощування нігтів – це модно?

Ви чули, що нарощування – не модно? Забудьте вічну мантру тих, хто зацікавлений впарювати жінкам величезну кількість різноманітних, нікому не потрібних, засобів для догляду за нігтями, лаків, покриттів і т.д. і т.п., які практично нічого не дають, особливо, якщо порівнювати їх мізерний ефект з перевагами нарощування.

Нарощування нігтів варто робити не тому, що це раптом стало модно чи актуально, а тому, що нарощування нігтів – це винятково зручно. Як майстер зі стажем, відповідально заявляю: на сьогодні не існує кращої технології для підтримання нігтів в порядку. Ніщо інше і близько не може зрівнятися з нарощуванням, навіть якщо брати до уваги певну тривалість самої процедури чи корекції.

Крім того, добре зроблені штучні нігті, без якогось особливого дизайну чи форми, можна відрізнити лише при ближчому огляді - і то більшість людей не розбереться. Создан 24 фев 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником