Нарощування нігтів: гель чи акрил?

 
 

Нарощування нігтів: гель чи акрил?

Найчастіші запитання про нарощування нігтів 

НА ГОЛОВНУ

 

 

 

Якщо зробити нарощування нігтів, то можна не впізнати власні руки: в Вас раптово "виростуть" довгі, рівні нігті. Однак, перш ніж вона  зважиться, у жінки виникає багато запитань. На найчастіші з них відповідає кваліфікований майстер із нарощування нігтів з кількарічним стажем.  

 


1. Я просто хочу мати доглянуті нігті: може, краще зробити звичайний манікюр?


Так, манікюр – це теж спосіб тримати нігті у порядку. Але, на відміну від нарощування, манікюр наспавді потребує набагато більше. Регулярний манікюр загалом обходиться дорожче, робити його треба частіше, а підтримувати - набагато складніше.

 

Процедура нарощування триває трохи довше, зате ефект - набагато кращий. З нарощеними нігтями можна робити будь-яку домашню роботу в великих обсягах і не боятися, що лак зітреться, щось обламається і так далі.   

 

It's all about the denim: While caviar and feather manicures made their mark last season, as Poppy Delevingne proves, this season is all about denim nails

 

 

2. Чи має нарощування нігтів ще якісь переваги перед манікюром?


Манікюр не допоможе приховати недоліки власних нігтів, а нарощування – так. Штучно ж можна візуально скоригувати куці нігті, вирівняти їх поверхню. Нігті, які розшаровуються і ламаються, відростити практично неможливо, а після нарощування вони у Вас будуть гарні, однакові і дуже міцні. З допомогою камуфлюючих гелів чи акрилів, можна приховати жовтизну,  гематоми, нерівності, плями.

 


3. Як довго можна носити штучні нігті?


Штучні гелеві нігті можна носити постійно, не знімаючи, роками. Звісно, періодично треба робити корекцію, але загалом такі нігті, якщо їх робить добрий майстер з нарощування, не шкодять натуральним, що б там Вам не казали. Хіба шкодять зубам штучні пломби? Матеріал, яким нарощують нігті, розроблений, виходячи з тих самих принципів. Шкодить нігтям хіба невміла робота. Коли, після кількох років, люди знімають штучні нігті, стан своїх приємно дивує, не враховуючи невеличого адаптаційного періоду: я напишу колись статтю про це, оскільки сама знімала нігті і довго не нарощувала.     

 


4. Я не хочу нарощувати нігті постійно, але хочу зробити такий манікюр з якоїсь нагоди.

 

Нарощування нігтів з якоїсь нагоди  - весілля, 8 березня, день народження чи просто важливе побачення – звична справа. Ви можете походити з нігтями, при бажанні зробити корекцію-дві, або зняти через три тижні. Нігті з нагоди бажано робити у майстра, в роботі якого Ви вже впевнені. Знайомитися з майстром краще без особливих нагод. Відразу ж раджу обговорити зняття нігтів і записатися на процедуру. Якщо плануєте весілля, домовтеся спершу про пробне нарощування: так можна і нігті спробувати, і підібрати дизайн. 

 

 

5. Що вибрати: гель чи акрил? 


В більшості випадків - все одно. З огляду на те, що акрил і гель трошки відрізняються зовні, Ви можете покладатися на власні смаки. Гель на нігтях відчувається більш легко. Акрилом легше моделювати нігті. За спостереженнями, акрил більше підходить людям, у яких власні нігті тверді і щільні, і не дуже підходить людям з делікатними від природи нігтями.

 

 

6. Я читала, що акрил – трохи міцніший, ніж гель. Чи це так?


Це так, але це не має практичного значення, бо не означає, що гель - ламкий. Гель розроблявся з врахуванням всіх очікуваних навантажень. Міцність акрилу – палка з двома кінцями. Якщо гель, при надмірному зусиллі, трісне сам, то акрил може зірвати власний ніготь, і таких випадків було достатньо (саме з акриловими нігтями - довгими, зазвичай). Ні, я не рекомендую комусь відразу переходити з акрилу на гель. Декому гель справді не дуже підходить: буде гірше триматися через різницю у структурі штучного матеріалу і самих нігтів. Більш пористий, порівняно з акрилом, гель при високій щільності власних нігтів – це мінус (про це вже сказано трохи вище).

 

 

7. Я боюся ускладнень після нарощування. Що робити?


Напевно, Ви ще ніколи не робити нарощування нігтів. Подібний страх народжується і підігрівається величезною кількістю міфів про нарощування нігів, які розповсюджують повсюди. Треба сказати, що страх зникає, після першої ж процедури, якщо її проводить гарний спеціаліст.


Продовження тут

 

 


Обновлен 11 мая 2018. Создан 23 фев 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент