Нарощування нігтів: гель чи акрил?

 
 

Нарощування нігтів: гель чи акрил?

Найчастіші запитання про нарощування нігтів - 1



 

Якщо вирішити зробити нарощування нігтів, то через пару годин Ви просто не впізнаєте свої руки: в Вас буде гарний манікюр і довгі рівні нігті з мінімум зусиль. Однак, перед тим, як вона наважиться на нарощування, у жінки виникає багато запитань. На найчастіші з них відповідає кваліфікований майстер із нарощування нігтів з кількарічним стажем.  

 

It's all about the denim: While caviar and feather manicures made their mark last season, as Poppy Delevingne proves, this season is all about denim nails

 

1. Я просто хочу, щоб у мене були доглянуті нігті: може, краще зробити звичайний манікюр?

Звичайно, манікюр – це теж спосіб тримати нігті у порядку. Але, на відміну від нарощування, манікюр потребує набагато більше. Регулярний манікюр обходиться навіть дорожче, робити його треба частіше, а підтримувати - набагато складніше.

Процедура нарощування триває трохи довше, зате й ефект від неї - набагато кращий. З нарощеними нігтями можна робити будь-яку домашню роботу в великих обсягах і не боятися, що щось зітреться, обламається і так далі.   

 

 

2. Чи має нарощування нігтів якісь переваги перед манікюром?

Манікюр не допоможе приховати недоліки власних нігтів, а нарощування – так. Штучно ж можна візуально скоригувати куці нігті, вирівняти їх поверхню.

Нігті, які розшаровуються і ламаються, відростити практично неможливо, а після нарощування вони у Вас будуть гарні, однаково довгі і дуже міцні.

Також, з допомогою камуфлюючих гелів чи акрилів, можна приховати природну жовтизну, білі плями на нігтях, досягнути гарного рівномірного кольору.

 


3. Як довго можна носити штучні нігті?

Штучні гелеві нігті можна носити постійно, не знімаючи, роками. Звісно, періодично треба робити корекцію, але загалом такі нігті, якщо їх робить добрий майстер з нарощування, не шкодять натуральним, що б там Вам не казали. Адже не шкодять зубам штучні пломби. Матеріал, яким нарощують нігті, розроблений, виходячи з тих самих принципів. Та й нігті, так би мовити – не зуби: відростають. Шкодить нігтям невміла робота.

Коли, після кількох років, люди знімають штучні нігті на якийсь час, бувають здивовані тим, що свої у цілком нормальному стані.     

 


4. Я не хочу нарощувати нігті постійно, але хочу зробити такий манікюр з якоїсь нагоди.

Нарощування нігтів з якоїсь нагоди  - весілля, 8 березня, день народження чи просто важливе побачення – це, звичайно, добре. Ви можете походити з нігтями, при бажанні зробити корекцію-дві, або зняти через три тижні. Але нігті з нагоди бажано робити у майстра, в роботі якого Ви вже впевнені. Знайомитися з майстром краще без особливих нагод.

Якщо Ви вперше відвідуєте майстра, то ніколи не можете бути впевнені, що Вас все влаштує - навіть тоді, коли майстра розхвалювали і рекомендували знайомі. 

 


5. Що вибрати: гель чи акрил? 

У більшості випадків все одно, чим робити. З огляду на те, що акрил і гель трошки відрізняються зовні, Ви можете покладатися на власні преференції.

Гель на нігтях відчувається більш легко. Акрилом легше моделювати нігті. Також, за спостереженнями, акрил більше підходить людям, у яких власні нігті дуже тверді і щільні. Гелеве нарощування добре підходить людям з нормальними та більш делікатними, від природи, нігтями.

 

 

6. Я читала, що акрил – трохи міцніший, ніж гель. Чи це так?

Це – дуже умовно і ось чому: акрилові нігті легше зірвати! Якщо гель, при надмірному зусиллі, трісне, то акрил може вирвати власний ніготь: от, і думай тут що краще.

Ні, я не рекомендую всім відразу переходити на гель. Декому він справді не дуже підходить: буде гірше триматися через різницю у структурі штучного матеріалу і самих нігтів. Більш пористий, порівняно з акрилом, гель при високій щільності власних нігтів – це мінус (про це вже сказано трохи вище).

Однак, точно не треба боятися гелю: сам по собі цей матеріал дуже міцний. Він спеціально розроблявся з огляду на призначення.  Лише через індивідуальні особливості організму деколи варто все ж таки зупинитися на акрилі.

 

 

7. Я боюся ускладнень після нарощування. Що робити?

Такий страх буває у тих, хто ніколи не робив нарощування. Він підігрівається величезною кількістю міфів і страшилок, які розповсюджують повсюди. Треба сказати, що подібний страх зникає, після першої ж процедури, якщо її проводить добрий спеціаліст.

Не бійтеся: Ви – не єдина. :-) Такий страх був колись, напевно, у всіх, хто носить штучні нігті.

 

 Продовження буде тут

 

One to watch: Nails inc has designed press on nails embellished with real Swarovski crystals called Bling it on Crystaltastic nails

 

 

Стиль одежды: Кэмерон Диас

 

Выбор одежды для удачных снимков

 

Откровенно говоря, или для кого одеваются женщины?

 

Наращивание ногтей: модный приговор  

 



Создан 23 фев 2014



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником