Нігті перед нарощуванням

 
 

Нігті перед нарощуванням

Якої довжини мають бути нігті для їх нарощування, чи можна зробити нарощування на цілком коротких нігтях 

Не дивлячись на розвиток технологій і способів нарощування нігтів, деякі елементи наполегливо нав’язують людям уявлення про те, що для нарощування нігтів свої повинні бути якоїсь певної довжини.

 Якої довжини мають бути нігті для нарощування штучних? З якими нігтями потрібно приходити на нарощування? - Такі питання, як не дивно, все ще виникають у клієнтів, хоча, здавалося б, це не повинно б їх турбувати.

 

 


Варіант міфу: для того, щоб наростити нігті на форми / тіпси  гелем / акрилом треба, щоб свої нігті були довжини Х.

 

 

 

Iноді має сенс робити нарощування саме на тіпси або саме на форми, саме гелем або саме акрилом, але це не означає, що «на Ваші нігті наростити зараз не можна» «я вам на ваші нігті зараз не нарощу, приходьте хоча б через тиждень». На жаль, таке іноді доводиться чути недосвідченим клієнтам, яким нічого не залишається, як вірити на слово.

 

 


Чекати, відрощувати свої нігті для того, щоб майстер зміг виконати нарощування - це абсурд. Подібні заяви - рівень дешевого салону-перукарні, де просто не хочуть «паритися» зі складними або короткими

нігтями. Або не вміють. Або те і інше.

 


 

Наростити можна на будь-які нігті, в принципі, було б бажання. Не можна нарощувати на хворі нігті (наприклад, уражені грибком). Небажано нарощувати відразу після класичного обрізного манікюру.

 

Велика кількість способів нарощування дозволить підібрати потрібний навіть при «складних» нігтях. Інша справа, іноді потрібно постаратися або використовувати тільки дорогий матеріал, і це може тарифікуватися окремо. Власне нарощування нігтів існує ще й для того, щоб виправляти природні вади, а не тільки щоб робити щось на красивих, рівних нігтях.

 

 

 

Для наочності рекомендую заглянути в розділ Фото до і після, де є зображення нігтів до і після нарощування. Ви подачите, що далеко не всі нігті до нарощування були ідеальні. Навіть навпаки. 95 % випадків нарощування я робила гелем на форми, тобто мало місце моделювання нігтів.

 

 

 

 

НА ГОЛОВНУ

 

 

 
Обновлен 19 июн 2018. Создан 18 июл 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент