Нігті перед нарощуванням

 
 

Нігті перед нарощуванням

Якої довжини мають бути нігті для їх нарощування, чи можна зробити нарощування на цілком коротких нігтях 

Не дивлячись на розвиток технологій і способів нарощування, деякими наполегливо нав’язується уявлення про те, що для нарощування нігтів свої повинні бути якоїсь певної довжини.

Якої довжини мають бути нігті для нарощування штучних? З якими нігтями потрібно приходити на нарощування? - Такі питання, як не дивно, все ще виникають у клієнтів, хоча, здавалося б, це не повинно б їх турбувати.

Варіант цього міфу: для того, щоб наростити нігті на форми / тіпси  гелем / акрилом треба, щоб свої нігті були довжини Х.

Iноді має сенс робити нарощування саме на тіпси або саме на форми, саме гелем або саме акрилом, але це не означає, що «на ваші нігті наростити зараз не можна» «я вам на ваші нігті зараз не нарощу, приходьте хоча б через тиждень». На жаль, таке іноді доводиться чути недосвідченим клієнтам, яким нічого не залишається, як вірити на слово.

Чекати, відрощувати свої нігті для того, щоб майстер зміг виконати нарощування - це абсурд. Подібні заяви - рівень дешевого салону-перукарні, де просто не хочуть «паритися» зі складними або короткими нігтями. Або не вміють. Або те і інше.

Наростити можна на будь-які нігті, в принципі, було б бажання (у майстра). Не можна нарощувати на хворі нігті (уражені грибком і т.п.).
Не можна нарощувати, якщо це може зашкодити. Це саме ті випадки, коли не можна.

Велика кількість способів нарощування дозволить підібрати потрібний навіть при «складних» руках. Інша справа, іноді потрібно постаратися або використовувати тільки дорогий матеріал, і це може тарифікуватися окремо.
Власне нарощування нігтів існує ще й для того, щоб справлятися з природними вадами, а не тільки робити його на красивих, рівних нігтях.

Для наочності рекомендую заглянути в фотоальбом, де є зображення нігтів до і після нарощування.
Якщо ви уважно подивитеся, то побачите, що далеко не всі нігті до нарощування були ідеальні. Навіть навпаки.
У 95 % випадків нарощування робилося гелем на форми!

 

 

 


ЗАПИСАТИСЯ НА НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ в Києві можна по телефону, який вказаний на сторінці з прайсом, під таблицею (або натисність на посилання червоним).


Майстер не сидить весь день на телефоні, тому прохання -  замовляти зворотній дзвінок (подробиці - там же).
Таким самим чином Ви можете задати питання. які цікавлять про нарощування нігтів, корекцію і т.п.


 

 Создан 18 июл 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником