Корекція French

 
 

Корекція French

Особливості корекції французького нарощування нігтів, схеми корекції, тощо 

НА ГОЛОВНУ

 

 

 

У продовження теми про корекцію нігтів, поговоримо про корекцію французького манікюру.

Корекція нігтів френч має свої особливості: думаю, ви здогадалися, що пов'язано це саме з білими (або кольоровими) кінчиками French, які теж потребують уваги і часу.

Тому корекція французького нарощування:
1) займає більше часу, ніж звичайна (класична) корекція;
2) коштує, відповідно, дорожче.

Нагадаємо: класична корекція (корекція нігтів під лак) передбачає, що матеріал докладається на відрослу від лінії кутикули частину свого нігтя. Коли ніготь підготовлений відповідним чином, сама корекція проводиться досить швидко - в 1-2 шари.

При корекції French основне питання, яке вирішує майстер разом із клієнтом це: чи потрібно оновлювати – нігтьовими ще називають це «піднімати» - лінію “посмішки”. Залежить як від зовнішнього вигляду нігтів, так і від побажань клієнта.

Підняття лінії French передбачає, що при підготовці нігтя необхідно максимально зняти білий гель (акрил, лак, гель-лак тощо), а лінія «посмішки», по суті, наноситься заново. Власне, строго кажучи, термін «корекція френч» передбачає саме таку процедуру.

Однак корекцію французького манікюру можна провести і за класичною (тобто, в даному випадку, спрощеною) схемою, якщо це дозволяє спосіб і зовнішній вигляд самого нарощування French, а саме:
1) лінія French виглядає нормально (немає перекосів внаслідок природного відростання нігтя)
2) нема сколів, тріщин, відшарувань, які впливають на цілісність посмішки;
3) свій ніготь НЕ просвічує і після спилювання;
4) у цілому, співвідношення ложе-кінчик/«посмішка» виглядає досить пропорційно, щоб його можна було залишити таким ще на 2-3 тижні;
5) інші міркування.
Враховуючи ці фактори, можна іноді запропонувати зробити корекцію French без підняття лінії «посмішки». Така корекція буде менш трудомістка. А вже при наступній корекції лінію посмішки можна знову підняти на необхідну відстань.

 


На першому зображенні показані нігті French, які коригуються за звичайною схемою: лінія посмішки піднімається внаслідок чого відстань від лінії кутикули (синя лінія) до внутрішньої межі посмішки зменшується в порівнянні з тим, що видно до корекції.
На фото зверху нігтьове ложе на відрослих нігтях виглядає довшим. Якщо клієнт не проти залишити його таким довгим, з урахуванням, що нігті будуть ще відростати, а відтак відстань, яку показує синя лінія, - ще збільшуватиметься, то можна провести корекцію за прискореною схемою. Стан самого нарощування це дозволяє.

Іноді, навіть залишаючи таке видовження нігтьового ложа, все одно потрібно трохи коригувати «посмішку» (її «вуса» і т.п.). Це залежить від викладки матеріалу, напрямку росту свого нігтя та інших факторів.


На другому зображенні показаний дизайн френч після корекції за спрощеною схемою. Як видно по жовтій лінії, ложе залишилося таким же довгим, як і перед корекцією. А от довжину нігтів трошки спиляли,  і лінія French звузилася. Підняття «посмішки» перенесене на одну корекцію. Або можна буде зробити нове нарощування зі зміною дизайну.
Взагалі, при нарощуванні декорованого френчу, рекомендується саме така схема: планується одна корекція (перша) без зміни дизайну, оскільки зміна дизайну - досить трудомістка робота, і не завжди доцільно змінювати його кожні три тижні.


Деякі люблять довге ложе, при якому здається, що це власні (натуральні) нігті такі довгі. Інші, навпаки, вважають за краще мати коротеньке ложе і досить широкий френч. Це – справа особиста. Тому при нарощуванні нігтів френч треба спочатку обговорити з майстром – який це буде френч, за якою схемою проводитимуться подальші корекції (чи бажаєте ви щоразу піднімати «посмішку» - тоді краще, звичайно, вибирати не декоративний френч - чи хочете, наприклад, зробити першу корекцію швидко - без підняття «посмішки» - а наступного разу вже оновити і лінію френч теж.

Бувають такі майстри (і клієнтки), які взагалі не роблять корекцію френч. Іноді можна почути, мовляв, френч не коригується: в цьому є свій резон - корекція френч настільки трудомістка, що, по суті, її можна порівняти з повноцінним нарощуванням френч на тіпси.

Тому деякі нарощують кінчик French щоразу заново. По трудомісткості корекція френч зі зміною кінчика займає стільки ж часу, скільки й саме моделювання френч або навіть трохи більше, зате має всі плюси свіжого нарощування.Обновлен 11 мая 2018. Создан 18 июл 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент