Корекція нарощування нігтів

 
 

Корекція нарощування нігтів
 

НА ГОЛОВНУ

 

 

 

Що таке нарощування нігтів – всі приблизно уявляють. Проте, що таке корекція нігтів - принаймні, до першого в житті нарощування - рідко хто замислюється. І тільки, коли наростили нігті вперше, бувають трохи збентежені: і що? Тепер потрібно весь час корекцію робити? Ну, не так категорично? Нігті можна, після закінчення певного терміну, зняти. А якщо ви хочете поносити нарощування довше, то одна, дві, три наступні корекції будуть необхідні. Ну, не нарощувати ж щоразу заново, справді!

 

 

Думаю, легко здогадатися, що корекція нігтів потрібна чере кілька тижнів після нарощування нігтів, оскільки свої відростають приблизно на 1мм в тиждень. Затягувати з корекцією не варто. 'Переношена' або, як ще кажуть, 'переходжена' корекція - це, по-перше, не дуже гарно красиво, по-друге, травматично для нігтів, по-третє, Вам і майстру потрібно буде довше над такою корекцією посидіти.

 


Іноді, при дуже 'переходженому' стані нігтів, необхідно часткове або повне перенарощування (це значить, що нігті знімають і викладають заново). Ви напевно самі здогадуєтеся, що така процедура триває довго - до чотирьох годин майже в два рази довше, ніж саме нарощування. То ж добре думайте і не перероджуйте. Бо це і нігті буде псути, і час внаслідок забере, та ще й коштуватиме більше. 

 

Корекція нарощування нігтів проводиться в середньому раз на три тижні. Два-три тижні - це стандарт. Корекція гелевих покриттів робиться як мінімум раз на два тижні, а то і частіше – через 7-10 днів. Буває, що корекцію проводять раз на чотири тижні. Якщо ви їдете кудись, наприклад, у відпустку, на довгий час і не потрапляєте на корекцію нігтів вчасно, повідомте майстра, щоб він дав вам рекомендації про те, як дотягнути до корекції з мінімальним ризиком для ваших нігтиків.

 

 

Нарощуванню на фото вище - більше чотирьох тижнів (темп росту нігтів – середньо-повільний). Права (робоча) рука - більш зношена: враховується також той факт, що на правій робилося лівою рукою (нігті майстра). Для таких нігтів рекомендується нове нарощування. Час, необхідний, щоб зробити корекцію (при нормальному стані нігтів / умови своєчасного звернення) - 40 хвилин-година; корекція французького манікюру або дизайну - півтора, до двох годин.При простроченій корекції час, складність (і вартість) корекції можуть значно зрости.

 


 

PS) Не забувайте приносити на корекцію свої індивідуальні пилочки.

 

 

 

 

Більше про нарощення нігтів:


КЛАСИЧНЕ НАРОЩУВАННЯ НІГ

ТІВ

ХТО ПРИДУМАВ НІГТІ FRENCH?
ХУДОЖНІЙ
РОЗПИС НІГТІВ
НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ: ДОМАШНІЙ БІЗНЕС
ГЕЛІ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ
ГЕЛЕВИЙ ДИЗАЙН НІГТІВ
ГЕЛЕВІ НІГТІ
НАРОСТИТИ НІГТІ НА ВЕСІЛЛЯ
КОРЕКЦІЯ НІГТІВ FRENCH
ГЕЛЕВИЙ МАНІКЮР
Обновлен 12 июл 2018. Создан 18 июл 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент