Корекція

 
 

Корекція

про те, що таке корекція при нарощуванні нігтів, для чого і як часто її роблятьЩо таке нарощування нігтів – всі приблизно собі уявляють. Проте, про корекцію нігтів, принаймні, до першого в житті нарощування, рідко хто замислюється. І тільки, коли наростили нігті вперше, бувають трохи збентежені: і що? Тепер потрібно весь час корекцію робити? Ну, не так категорично? Нігті можна, після закінчення певного терміну, зняти. А якщо ви хочете поносити нарощування довше, то одна, дві, три наступні корекції будуть необхідні. Ну, не нарощувати ж щоразу заново, справді!

 

 

  

Думаю, легко здогадатися, що корекцію нігтів треба робити тоді, коли підійшов термін. Це і час економить + такі нігті краще носяться. 'Переношена' або, як ще кажуть, 'переходжена' корекція - це, по-перше, не дуже красиво, по-друге, травматично для нігтів, по-третє, вам і майстру потрібно буде довше над такою корекцією посидіти.

 


Іноді, при дуже 'переходженому' стані нігтів, необхідно часткове або повне перенарощування (це значить, що нігті знімають і викладають заново). Ви напевно самі здогадуєтеся, що така процедура триває довго - до чотирьох годин майже в два рази довше, ніж саме нарощування. То ж добре думайте і не перероджуйте. Бо це і нігті буде псути, і час внаслідок забере, та ще й коштуватиме більше


 

 

Корекція нігтів проводиться в середньому раз на три тижні. Два-три тижні - це стандарт. Корекція гелевих покриттів по типу Shellac і т.п. робиться як мінімум раз на два тижні а частіше – через 7-10 днів. Буває, що корекцію проводять раз на чотири тижні. Якщо ви їдете кудись, наприклад, у відпустку, на довгий час і не потрапляєте на корекцію нігтів вчасно, повідомте майстра, щоб він дав вам рекомендації про те, як дотягнути до корекції з мінімальним ризиком для ваших нігтиків.

 

 

Нарощуванню на фото вище - більше чотирьох тижнів (темп зростання – середньо-повільний). Права (робоча) рука - більш зношена (враховується також той факт, що на правій робилося лівою рукою - нігті майстра). Для таких нігтів рекомендується нове нарощування.  Час, необхідний, щоб зробити корекцію (при нормальному стані нігтів / умови своєчасного звернення) - 40 хвилин-година; корекція французького манікюру або дизайну - півтора, до двох годин. При простроченій корекції час, складність (і вартість) корекції можуть значно зрости.

 


PS) Не забувайте приносити на корекцію свої індивідуальні пилочки.

 
Обновлен 09 фев 2016. Создан 18 июл 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником