Шкідливість нарощування нігтів: як вас дурять - продовження

 
 

Шкідливість нарощування нігтів: як вас дурять - продовження

Відгуки про наслідки нарощування нігтів: наскільки їм можна вірити? 

Продовжуючи бесіду про те, що пишуть в Інтернеті про нарощування нігтів, ідемо далі.
 
На тій же ж першій сторінці результатів пошуку - ще один ресурс.
Тут взагалі повна клінічна картина: дехто Альбінос, за аватаркой котика, виклав в мережу свій безцінний і, судячи з усього, дуже багатий досвід, яке проте чомусь дивно обмежився саме селевим нарощуванням:

 

quotation

 

..отказалась от этой идеи после того как стала дружить с мастером по наращиванию,когда увидела не то что обычно показывают клиенткам,а изнанку этого процесса…

Відразу виникає питання: і як це вона так за-дружила з майстром, що та їй аж якусь «изнанку» показувала. Альбінос сиділа поруч і приходила, коли там обслуговувалися клієнтки? Так, це ж означає - постійно там стирчати. І що це за майстер показує всім секрети того, що його годує? Замість того, щоб думати, що вона сам робить не так, майстер поливаю брудом своє діло?!?
Таке можливо тільки в нас, де бізнес роблять на всьому, на чому завгодно, крім якісних нігтів: на тих, хто навчається, на торгівлі матеріалами, на відео-курсах з серії «нарощування по-домашньому» ...
Та дописувачка, може, здалася тому майстру «неплатоспроможною категорією населення», за що і була відшита «Майстер» подумала: навіщо вона мені? Принесе дві копійки, а потім сама стане нарощувати і конкуренцію створить.
Загалом, навіть читати про цю «изнанку» серйозно не можна.

 

 

Йдемо далі:

…Но никто никогда вам правдиво не расскажет что будет с вашими натуральными ногтями после снятия искусственных…

Чому не скаже? Що з того толку? Все одно ж з'ясується. Ось тут про це, до речі, можна почитати. Звичайно, все індивідуально. Але, в будь-якому випадку, як нарощування позначається на нігтях, майстру повинно бути видно і раніше, ніж через півроку, та й то - тільки після зняття, як у відгуку.


Далі взагалі сценарій до фільму жахів:

…в процессе наращивания под искуственный ноготь попал грибок ,и чем больше вы ходите с гелем - тем больше он жрет ваш настоящий ноготь - могут появляться зеленые или беловатые пятна под ногтем(если нарощенный ноготь прозрачный) ну и в итоге он расслаиваеться......вы срочно снимаете все что нарастили и долго-долго лечите то что осталось от ваших ногтей…

Тобто ви собі ходите, а грибок жере! І ви нічого не бачите, і майстру ніби позакладало ...
По-перше, потрапити туди грибкові вкрай складно: нарощування запечатується. Якщо тільки ви не риєтеся нігтями щодня в землі та інших нечистотах, які будуть забиватися у всілякі щілини, попадання грибка туди, ну, дуууже малоімовірно.

 

...Второй вариант:мастер отличный,ногти отличные,держаться отлично и вы просто приходите на коррекцию каждые 2-3 недели,меняете рисунок,спиливаете лишнее,наращиваете новое....а потом ,несколько месяцев спустя снимаете искуственные ногти и видите под ними пальцы с тонкими мягкими пленками,даже не ногти а просто как кожа…

Так як же все було чудово?!? Якщо там нігті в такому стані. Вони не могли не боліти. Та й видно це.  Як то кажуть - якби у дурості були крила ... Але вони пишуть, ПИШУТЬ!)


Далі йде плановий «наїзд» на гель. Щоб довго не пояснювати в чому справа, просто скажу, що альтернативою гелю є акрил, і дехто рекламує його за рахунок антипіару гелю.


Далі - Нобелівська премія з фізики, як мінімум.

...накладываеться гель,который герметично запечатывает ноготь,не пропуская ни воздух,ни влагу,ни солнечный свет..

Що тут скажеш .. З традиційної фізикою Альбінос явно незнайома (ну, з таким-то ніком), тому відкрила свої «фізичні закони», за якими нерідко повністю прозорий матеріал під назвою гель не пропускає світло ...
)) )) 

 

…Мою подругу как мастера по наращиванию заставил наростить ногти хозяин косметического салона - так сказать товар лицом,после 8 месяцев с ними - она просто плакала,т.к. извиняюсь за выражение не могла сама себе в туалете джинсы расстегнуть такими пальцами…

А за яке висловлювання ви вибачаєтеся, так і хочеться запитати? Момент, звичайно інтимний, але з висловлюванніми ніби все ок.  І як же майстри з довжелезними стилетами не тільки ходять туди, а ще й нарощують нігті, і роблять дизайни і хатню роботу .. Бідолаха. І що ж їй там наростили? Китайські чи латиноамериканські «акваріуми»?

 
Далі - несподівано: Альбінос раптом, мабуть, згадала, що відгук не повинен бути занадто негативний, і цілком змінила тон:

…По сути наращивание не должно быть больше 2-3 месяцев, после чего ваши ногти столько же должны не просто отдохнуть…

Ой, люди! - так і хочется сказати!…

Та після тих жахів, про які ви тут понаписували, я до ваших - до ваших, це важливо! - «майстрів» - ні ногою, а про те, щоб ще 2-3 місяці там нарощувати – і мови нема.


І купа коментарів про те, ну, який же хороший відгук! ... От, думаю, невже справді стільком людям так катастрофічно не щастить, однак .

.
На щастя, люди після нормальних майстрів теж знайшлися.

 

 

 


 


ЗАПИСАТИСЯ НА НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ в Києві можна по телефону, який вказаний на сторінці з прайсом, під таблицею (або натисність на посилання червоним).


Майстер не сидить весь день на телефоні, тому прохання -  замовляти зворотній дзвінок (подробиці - там же).
Таким самим чином Ви можете задати питання. які цікавлять про нарощування нігтів, корекцію і т.п.


 

 

 Обновлен 19 июл 2013. Создан 17 июл 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником