Наслідки нарощування нігтів: як вас дурять

 
 

Наслідки нарощування нігтів: як вас дурять

відгути про нарощування нігтів в Інтернеті: чи можна їм вірити Продовжуючи розмову про горезвісну шкідливість нарощування нігтів хотілося б звернути увагу читачок на те, як розповсюджувачі міфів працюють в Інтернеті.

Наведені приклади, звичайно ж, - крапля в морі, оскільки Інтернет величезний, і людей, які не мають чим зайнятися, в ньому дуже багато. Але іноді просто не можна промовчати.


І, так, поїхали! Включаємо пошук в Google .. Не будемо далеко ходити - відразу на першій сторінці бачимо кілька, треба думати, «авторитетних» посилань, інформація з яких просто шокує..

Ось, перша з них.
Багато написано. Сайт, судячи з усього, солідний - настільки солідний, що написати відгук можна тільки після реєстрації, а зареєструватися тільки на запрошення. :-)
quotation
Не дивлячись на це, його авторки, здається, змагаються в тому, щоб побільше написати дурниць. Все це супроводжується якимись незрозумілими фото. Чому незрозумілими - зараз поясню. Ось, беремо перші дві картинки: і це називається наслідки? Та ж, очевидно, що ніготь попросту злетів від зусилля! Може, від удару, може, був зірваний - до речі частина матеріалу залишилася. Якщо і справді до цього на нігтях були ці «полунички», то нічого дивного: саме нарощування було занадто громіздке, абсолютно неправильно зроблене, ще й жахливої форми  (та й полунички – відсутність смаку, але це вже відступ). При цьому, пост фото і відгук без докорів сумління представляє це, як недолік технології нарощування!

 
В цьому відношенні привертають увагу такі висловлювання, як «наращивать ногти это конечно красиво». І це в вас називається красиво?!? Таке враження, що окрім дезінформації  про наслідки, такими картинками додатково хочуть віднадити інших від самого нарощування нігтів.

 

98gg.jpg
Ще одна авторка сайту розповідає про нібито свій власний сумний досвід, але при цьому знову фото якесь не в тему: яким чином матеріал міг так виїсти свій ніготь - там замість гелю або акрилу кислоту наносили, чи що? А чому тоді все інше - на місці? Власне, тому, що фото взято з якогось джерела, де показано нарощування нігтів гризунові  - не найкращий спосіб, але - тобто людині, яка має привичку гризти нігті. Саме тому вони такі покоцані. Нарощування таким чином попсувати нігті не може ніяк.
Зверніть увагу, що сам ніготь, не дивлячись на жахливий стан, виглядає здоровим, а це навіть нелогічно: якщо б таке міг зробити матеріал, то він би, в першу чергу, пошкодив живі тканини, а не мертві ороговілі. Сумніви викликають лише білясті «кишеньки», які втім, швидше за все, є причиною травматичного оніхолізісу від інтенсивного «гризіння». Хоча, звичайно, не виключено щось інше, на один погляд сказати важко.
Якщо все-таки перше (не дуже глибоко), то нарощувати можна робити, більше того, - навіть дуже добре його робити, потрібно тільки вирізати відсталу від тула частину нігтя. І, звичайно ж, нарощувати не на таку довжину, як ті тіпси, які там приклеєні. Коротке нарощування, в такому випадку, дасть своєму нігтю відрости.
Чому нігті з тіпсами, на які наноситься матеріал при нарощуванні нігтів, представляються як наслідки нарощування, взагалі незрозуміло: де тут логіка?
Втім з логікою у авторів сайту явно погано в цілому. Складається таке враження, що лише б побільше аби що настрочити, щоб вивести сайт вище в топ.

 

Ніби адекватний відгук:

В течение почти 2 лет я делала гелевое наращивание ногтей. Я была очень довольна, руки всегда были в порядке. Но если сначала я почти никогда не ломала ногти, то через какое-то время поломки стали все чаще. В итоге я их сняла, и первое время даже не могла нормально мыть руки под сильной струей воды, настолько чувствительные были ногтевые пластины. Внешний вид конечно уже был не то, но я мужественно терпела, пока ноготь восстановится. Сейчас у меня короткие ногти, почти всегда с бежевым лаком. Мне очень нравятся гелевые нарощенные ногти, но больше на такой эксперимент я не пойду. Тяжело мне далось приведение ногтей в порядок после того как я прекратила его делать.

 

Хоча, привертає увагу ось що: «начались поломки.» На це варто було звернути увагу майстру і вжити заходів, чого не зробили. Звичайно, нігті після такого стали тоншими, але це недогляд майстра, а не технології. Дуже шкода. Дівчина залишилася з помилковим враженням та ще й виклала сумнівну інформацію в Інтернет, де та клонується, копіюється і поширюється.
Мали бути й інші ознаки того, що з нігтями працюють не зовсім правильно, на які дівчина просто не звернула уваги - вона ж не майстер.

 

...последствия наращивания ногтей, чаще всего отбивают охоту повторять процедуру…

Нічого вони не відбивають. Ті, кому роблять добре, повертаються за штучними нігтями знову.

 

ceuj.jpg

Ну і фото, на яких нігті з потемнінням. Але не схоже на грибок. Можливо, це - реакція на матеріал. Якщо, звичайно, там дійсно було нарощування нігтів до. Бачимо - свої довгі нігті, той самий натуральний вигляд, який нібито в моді. Якщо вони такі - після зняття нарощування, то це взагалі якесь досягнення «народного господарства»: відростити під матеріалом нігті на таку довжину, зовсім не зіпсувавши кінчик, дуже важко. На коротку довжину - можна, на таку - складно. Та й кінчик, взагалі-то, випилювати треба, інакше виглядає жахливо (як на фото справа, доречі) а майстер, що себе поважає, цього не допустить; та й тонші свої після зняття трохи, звичайно, і сліди повинні б бути ... Загалом, купа протиріч.

 

Продовження – тут.

 

 

 


ЗАПИСАТИСЯ НА НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ в Києві можна по телефону, який вказаний на сторінці з прайсом, під таблицею (або натисність на посилання червоним).


Майстер не сидить весь день на телефоні, тому прохання -  замовляти зворотній дзвінок (подробиці - там же).
Таким самим чином Ви можете задати питання. які цікавлять про нарощування нігтів, корекцію і т.п.
Создан 17 июл 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником