Де в Києві добре роблять нарощування нігтів?

 
 

Де в Києві добре роблять нарощування нігтів?

Як знайти майстра з нарощування нігтів 

Ви не зауважували? Ніби і живеш в самому Києві – а знайти місце, де можна гарно підстригтися, якісно наростити нігті – складніше, ніж в якому-небудь маленькому містечку, де всі одне одного знають. Парадоксально, але велика кількість салонів і пропозицій не спрощує звичайним споживачам життя.

 

 

В Інтернеті повно об’яв, сайтів, форумів, груп ВК з сотнями чи, навіть тисячами учасників. Але швидко стає зрозуміло, скільки всього нереального. Багато хто так і полишає ідею знайти щось самостійно і пробує через знайомих. Але і так далеко не завжди і не відразу отримуєш те, чого очікуєш. Я б не рекомендувала цей спосіб, якщо ви не хочете переплачувати. Шукаючи через знайомих, Ви самі створюєте для себе штучний дефіцит і повністю залежите від чиєїсь думки.

 

 

Має сенс виписати телефони і продзвонити по них. Багато що виясняється вже на цьому етапі. Деякі телефони взагалі.. не існують.

Не варто зациклюватися на якомусь матеріалі. Якість і краса нігтів залежить від рук майстра за нарощування нігтів. Що ще можна порадити… Дивіть на чужі нігті: сподобалося – наберіться сміливості і спитайте. В наш час це, мабуть, найнадійніший спосіб – спитати у когось незаінтересованого.

 

 

happy

Нарешті хочу трохи прорекламувати себе. Чому варто нарощувати саме тут:

 

 

Доступні ціни: вони залишаються такими, не дивлячись на «політику» багатьох майстринь піднімати ціни з досвідом. Я хочу орієнтуватися на широке коло і тому вибираю оптимальну комбінацію ціна-якість гелів для нарощування, з якими можна працювати.

Це, проте, не означає, що в майбутньому ціни не можуть змінитися, або що я не вирішу перейти на дорожчий матеріал.

 

 

Добросовісна робота: я уважно відношуся до реальних клієнтів, йду назустріч, підберу зручний час. Даю гарантії: я впевнена у своїй роботі.

Гарантії не розповсюджуються на ті випадки, коли хтось навмисно колупає нігті, створює для них штучну ненатуральну нагрузку, халатно обходиться з нарощуванням. В практиці будь-якого майстра було достатньо випадків, щоб відрізнити гарантійний випадок від деструктивної клієнтки.  

 

 

Безпека: я роблю все, щоб процедура нарощування нігтів була безпечною. Я дуже легко працюю пилкою (надаю індивідуальні), роблю тільки апаратний манікюр.

Більш детально про безпеку – тут.

 

 

Досвід: у в мене його достатньо, щоб не псувати вам нігті. Це важливо. Про те, чи псує нарощування нігті, багато говорять і пишуть – різного. Якщо коротко: нігті псує невміле нарощування, однозначно і псує добре, деколи – і за 1 раз. На свої правій руці я, періодично, бачу певну різницю, хоча лівою я і малюю і роблю дизайни. Можете собі уявити, що буде, якщо вам почну робити подруга після 1-2 походів в перукарню. Ще треба робити одним і тим самим матеріалом: це – важливо.

 

 

Про послуги, які я пропоную, багато написано на сайті. Фото – мої реальні роботи.  Я спеціалізуюся на гелевому нарощування нігтів.

 

 

Нарощування вдома, в у зручному, з точки зору транспортної розв’язки, районі Києва, майже поряд з метро: на ньому їхати 8-9 хвилин з Центру.

Можна діставатися і наземним транспортом: є багато маршрутів з різних точок Києва (біль детально – тут).

Обладнане спеціальне місце для нарощування: порівняно з салоном все дуже просто, але затишно. Ви можете пити чай, дивитися цікаві передачі на вибір, щоб час пролетів швидко.

 
Обновлен 09 фев 2016. Создан 14 июн 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником