Нарощування нігтів: безпечність послуги

 
 

Нарощування нігтів: безпечність послуги

про безпеку і гігієну при отриманні послуг нарощуваня нігтівКоли я, як майстер-початківець, відвідала відомий нігтьовий форум, то була чимало здивована тим, що питання безпеки там майже не обговорювалися.

В час, як мене ці питання хвилювали чи не в першу чергу, як тільки я почала нарощувати нігті: адже я теж користуюся тими самими технологіями. Безпека моїх відвідувачів – це й моя безпека теж.

 

Модератори посилали читати форум, оскільки ці питання десь там колись нібито обговорювалися. Ошукавши все, що можна, взялася вивчати тему майже самостійно.

 

 

 

Враховуючи особливості сфери нарощування нігтів, найкраще користуватися індивідуальними пилочками.

 

Звичайно, пилочки використовуються для роботи зі штучним матеріалом. Плюс: вони цілком піддаються дезинфекції тому, якщо хтось використовує загальні пилки  - а так роблять в більшості  місць – в цьому нема нічого страшного (при умові обробки пилочок).

Нормальній майстер не поранить відвідувача, працюючи пилочкою, а навіть якщо так сталося, то пилочку слід віддати відвідувачці або викинути.

 

 

 

Другий момент що стосується безпеки, з яким мабуть, зв'язано найбільше «страхів», до власне нарощування нігтів і не має стосунку. Мова – про манікюр.

У нас, коли говорять «манікюр, зазвичай, мають на увазі класичний (з замочуванням) – коли шкірку навколо нігтя обрізають ножичками. За європейськими стандартами від нього вже відмовилися

 

Такий манікюр і нарощування нігтів – не сумісні ще й тому, що нарощувати на розпарені і оброблені таким чином нігтів не рекомендується. Тим, хто робить манікюр, зазвичай радять його робити між процедурами з нарощування і корекції нігтів. До того ж, коли роблять нарощування, то потреба у манікюрі значно зменшується.

 


ЗАПИСАТИСЯ НА НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ в Києві можна по телефону, який вказаний на сторінці з прайсом, під таблицею (або натисність на посилання червоним).


Майстер не сидить весь день на телефоні, тому прохання -  замовляти зворотній дзвінок (подробиці - там же).
Таким самим чином Ви можете задати питання. які цікавлять про нарощування нігтів, корекцію і т.п.

 


 

Перед нарощуванням зазвичай треба підготувати ніготь. Найпростіший і найпоширеніший  спосіб – так званий апаратний міні-манікюр. Апаратний манікюр – це безпечний манікюр. Справа в тому, що фрезами, якими він проводиться, дуже важко поранити живу тканину, навіть при невмілому використанні. Обробці піддається лише мертва, ороговіла шкірка. До того ж, фрези, на відміну від пилочок, піддаються тепловій обробці.

 

 

Таким чином, за умови врахування подібних міркувань, нарощування нігтів можна віднести до безпечних процедур.

 

Нарощуйте розумно і не хвилюйтеся.

 Обновлен 19 июн 2013. Создан 02 мар 2013  Комментарии       
Всего 2, последний 4 года назад
sandra888 13 сен 2013 ответить
Нажаль багато жінок не усвідомлюють небезпеку можливого зараження, цілком довіряють майстру, а той намагаючись зекономити, нехтує безпекою здоров'я клієнта. Пилка для манікюру - це одноразовий інструмент!
   
prettynails-ua 13 сен 2013 ответить
Пилка для манікюру - це найчастіше металічна або скляна пилка: вони не бувають одноразовими.
Пластикової пилки для нарощення нігтів звичайно надовго не вистарчає, але викидати після одного разу її точно ніхто не буде. Занадо дорого обійдеться.
Не треба нікому довіряти -просто попросити, щоб вам робили індивідуальною пилкою, от і все. Її ціна, звичайно, додається до вартості. Мова - саме про це.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником