Нарощування нігтів: безпечність послуги

 
 

Нарощування нігтів: безпечність послуги
 

НА ГОЛОВНУ

 

 

Коли я, як майстер-початківець, відвідала відомий нігтьовий форум, то була чимало здивована тим, що питання безпеки там майже не обговорювалися. В час, як мене ці питання хвилювали чи не в першу чергу, як тільки я почала нарощувати нігті: адже я теж користуюся тими самими технологіями. Безпека моїх відвідувачів – це й моя безпека теж. Модератори посилали ("читати форум"), оскільки ці питання десь там колись нібито обговорювалися. Обшукавши все, що можна, ніякої конкретики я не знайшла і взялася вивчати тему майже самостійно і прийшла до такого висновку:

 

 

Враховуючи особливості сфери нарощування нігтів найраціональніше буде користуватися індивідуальними пилочками.

 

 

Сьогодні багато хто пропонує індивідуальні пилочки, але коли я починала, ніде про це не чула. Я часто піднімала це питання на різних форумах і з самого початку писала про це на своїх сайтах і вказувала в об"явах. Тому вважаю, що в цьому є велика моя заслуга.

 

 

Звичайно, пилочки використовуються для роботи зі штучним матеріалом. Плюс: вони цілком піддаються дезинфекції тому, якщо хтось використовує загальні пилки  - а так роблять в більшості  місць – в цьому нема нічого страшного (при умові обробки пилочок).Нормальний майстер не поранить відвідувача, працюючи пилочкою, а навіть якщо так сталося, то пилочку слід віддати відвідувачці або викинути в сміття.

 

 

Другий момент що стосується безпеки, з яким мабуть, зв'язано найбільше «страхів», до власне нарощування нігтів і не має стосунку. Мова – про манікюр.

 

 

У нас, коли говорять «манікюр, зазвичай, мають на увазі класичний (з замочуванням) – коли шкірку навколо нігтя обрізають ножичками. За європейськими стандартами від нього вже відмовилися.Такий манікюр і нарощування нігтів – не сумісні ще й тому, що нарощувати на розпарені і оброблені таким чином нігтів не рекомендується. Тим, хто робить манікюр, зазвичай радять його робити між процедурами з нарощування і корекції нігтів. До того ж, коли роблять нарощування, то потреба у манікюрі значно зменшується.

 


Перед нарощуванням зазвичай треба підготувати ніготь. Найпростіший і найпоширеніший  спосіб – так званий апаратний міні-манікюр. Апаратний манікюр – це безпечний манікюр. Справа в тому, що фрезами, якими він проводиться, дуже важко поранити живу тканину, навіть при невмілому використанні. Обробці піддається лише мертва, ороговіла шкірка. До того ж, фрези, на відміну від пилочок, піддаються тепловій обробці.

 

 

 

Зважаючи на все вищезазначене, за умови врахування висловлених  міркувань, нарощування нігтів можна віднести до цілком безпечних процедур, при яких немає жодної потреби в стерилізації інструменту там, де справиться звичайна дезинфекція.

 

 

Нарешті, розкажу вам про курйозний випадок з однією представницею "мафії" від нарощування. Я багато з ними зтикалася, але про всіх тут не розкажеш. Так от: дама замовила в мене таку послугу як корекція нігтів (після іншого майстра). Це - одна за найскладніших послуг, бо ніколи не знаєш, що хто що до тебе робив, яким матеріалом і так далі. Але візит був лише приводом, щоб причепитися до мене. Не знайшовши нічого ліпшого, дама почала скандалити через те, що в мене, начебто, нема дезінфектора для рук. А вона, мовляв, працювала в воєнному госпіталі і знає що до чого, бо там "недоучок" не тримають. Тоді я поцікавилася, чому така кваліфікована медсестра (в минулому) не знає, що туалетне мило і є дезінфектором, який нічим не відрізняється від якихось там препаратів, рекомендованих невідомо ким з єдиною метою заробити якомого більше грошей на майстрах з нарощування нігтів? От такі попадаються "порадники".  

 


 

Нарощуйте розумно.

 Обновлен 19 июн 2018. Создан 02 мар 2013  Комментарии       
Всего 2, последний 5 лет назад
sandra888 13 сен 2013 ответить
Нажаль багато жінок не усвідомлюють небезпеку можливого зараження, цілком довіряють майстру, а той намагаючись зекономити, нехтує безпекою здоров'я клієнта. Пилка для манікюру - це одноразовий інструмент!
   
prettynails-ua 13 сен 2013 ответить
Пилка для манікюру - це найчастіше металічна або скляна пилка: вони не бувають одноразовими.
Пластикової пилки для нарощення нігтів звичайно надовго не вистарчає, але викидати після одного разу її точно ніхто не буде. Занадо дорого обійдеться.
Не треба нікому довіряти -просто попросити, щоб вам робили індивідуальною пилкою, от і все. Її ціна, звичайно, додається до вартості. Мова - саме про це.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент