Нарощування нігтів в інших країнах

 

Нарощування нігтів в інших країнах

яке нарощування та нейлдизайн люблять в країнах світуЯпонія. Країна аніме і якоїсь просто дитячої, навіть інфантильної безпосередності. Нігті, які люблять носити японки, здається, належать дівчаткам-лялькам з коміксів, а не живим створінням. Японські нейлдизайни відзначає наївність, ляльковість і барвистість. Вони сході на нестримний порив дитячої творчості.

 

 

 

Китай. Китайці, як відомо, великі імітатори: вони копіюють все, що їм трапляється під руку. Нарощування нігтів вирізняється фантастичним, насиченим дрібними деталями дизайном і складною, багаторівневою композицією. Однак, форма, не дивлячи на всю витонченість дизайну, так само, як і в японців, не довершена. Складається враження, що тут потрібно просто поле для творчості.

 

 

 

Латинська Америка. Торжество життя, літа, і постійний контакт з природою знаходять своє відображення і при нарощуванні нігтів латино-американками. Виникає відчуття, що це – не нігті, а якийсь ріг достатку. Однак, не без довершеності. В нейлдизайніх є своя естетика: вони щедрі, багаті і розкішні, як сама матінка природа.

   

 

 

Африка. Негритянки віддають перевагу усьому яскравому, що кидається у вічі, блискучому (в прямому і переносному значенні). Їх нігтів, як і хорошої людини, має бути багато. Власне, так і є. Форма, знову ж таки, «пливе».

 

 


Європа претендує на добрий смак без надмірності. Виходить як виходить  Нейлдизайн тут особливо не розповсюджений, хоча попадаються і любительки, і справжні майстрині. Але, в випадку останніх, це, швидше, мистецтво заради мистецтва А на живих людях рідко зустрінеш. Та й дорого б було. Форма має значення. Нарощування нігтів не повинно бути дуже довге: це не схвалюється. З другого боку і різноманіття форм не зустрінеш. Зазвичай, це короткі квадранті нігті з кінчиком френч.


 

 

Північна Америка. Трапляються примітивно прості, навіть «плоскі», нейлдизайни. Виникає враження, ніби майстрам просто ліньки. Але американкам подобається (раз носять).

Єдина відміна – негритянки: ті, як вже йшлося, люблять яскравий і нахабний стиль на довгих, великих і загнутих нігтях. В Північній Америці, в основному, носять акрил. Гелеві нігті до недавнього часу були дивиною навіть в Лос-Анджелесі та Голівуді.

 

 

 

Східна Європа. Мабуть, вирізняється прагненням не лише до довершеності дизайну, але й до ідеальної форми. Моделювання розвинуто до найвищого рівня. І сами наші майстрині, без перебільшення, тримають пальму першості, що стосується витонченості і краси самих нігтів, а не лише дизайну.Обновлен 01 мая 2018. Создан 25 фев 2013  Комментарии       
Всего 1, последний 5 лет назад
roxy 07 апр 2013 ответить
Вікторія Бекхем виглядає як якась лохушка с тими куцими кривими нігтями.
Невже не можна було якось вирівняти?
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент