Нарощування нігтів: міф № 1

 

Нарощування нігтів: міф № 1

Нарощування нігтів не має стосунку до моди, нарощування роблять тому, що це зручноТі, хто стверджує, що нарощені нігті – це не модно, або ніколи самі  не носили нормальних нігтів, або просто лукавлять.Зробивши нігті хоч раз, важко відмовитися від тих переваг які має нарощування.

 

 


Нарощування нігтів не має ніякого стосунку до моди. Нігті роблять, щоб вони завжди виглядали гарно, доглянуто, були надійні.

 

 

 

Вирізнити якісне нарощування може хіба що професіонал при близькому огляді. Бо якісно змодельовані нігті важко відрізнити від натуральних: вони практично такі ж тонкі, делікатні, повторюють форму свого нігтя. Границю між штучним матеріалом та своїм нігтем непомітно.    

 


 
Також нігті роблять, щоб не потрібно було постійно робити манікюр і перепокривати нігті лаком. При нарощених нігтях манікюр потрібно робити набагато рідше, а лак на штучних нігтях тримається настільки добре, що можна деколи носити його до наступної корекції.

 

 

 

Звичайно, при нарощуванні нігтів можна  робити на них ще й малюнки або дизайни. На кожен день або на якісь урочисті випадки, наприклад, на весілля.З дизайну нігтів проводять конкурси, де майстри мають змогу показати, що вони вміють.

 

 

 

Дизайн і розпис гарно робити, підбираючи їх під одяг, стиль, якісь принти і т.п.При правильному підході дизайн чи розпис можуть стати окремою прикрасою.Наприклад, дуже гарно виглядають квіткові та візерункові малюнки влітку, на загорілих руках, коли ви відпочиваєте десь на пляжі (фото № 3).А, от, наприклад, такий французький манікюр як на четвертому фото чудово виглядатиме осінню , з яскравим шарфиком чи мітенками.   

 

 

 

 

 

НА ГОЛОВНУ

 

 

 

 

 Обновлен 11 мая 2018. Создан 13 ноя 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент