Гелевий манікюр

 
 

Гелевий манікюр
 

Послуга "гелевий манікюр" вперше з'явилася в прайсах майстрів з моделювання нігтів і нейл-салонів після того, як на ринок вийшла класична гелева технологія нарощування нігтів: іншими словами - тверді гелі для нігтів.

 


Гелевий манікюр не передбачає штучного видовження нігтьової пластини з використанням тіпсів чи паперових форм для моделювання нігтів. На практиці, до гелевого манікюру клієнтки часто приходять в процесі тривалого нарощування нігтів, коли починають поступово вкорочувати вільний край штучного нігтя. У підсумку, спилюється практично все нарощування, а при корекції матеріал починає викладатися вже тільки на натуральну нігтьову пластину.

 

 

 
Як любителька різноманітних нігтів French, я з задоволенням носила коротенький гелевий манікюр - як на фото. Щось подібне можна робити і акрилом, але гель мені особливо подобається тому, що він може давати м'яку, розпливчасту лінію посмішки. Якщо гель занадто білий, навіть деколи мішала його трохи з прозорим, щоб усмішки виглядали природно, а мої нігті в Києві не "світили" з Оболоні аж на Лівий берег.

 

 

Ще раз підкреслюю: мова йде про гелевий манікюр, виконаний твердими гелями. Існує інша, менш поширена, назва такої послуги: окутування, обгортування нігтів (від рос. обертывание). Щоб покриття трималося, нігті треба "запечатати" матеріалом: тобто, покласти тонкий шар гелю на тильну сторону вільного краю нігтьової пластини (якщо вона виступає за гіпоніхій, звичайно), а також нанести гель з торців.  Іншими словами, кожен ніготь треба, ніби "окутати" гелем.


Коли, як альтернатива твердим гелям (хоч, яка там альтернатива?), на ринок вийшли різноманітні біогелі, Шелак і інші м'які гелі, а також гелі-лаки, гелевий манікюр стали робити ними. Але я рідко бачу на нігтях красивий French, виконаний цими матеріалами. З іншого боку, тверді гелі чудово тут себе зарекомендували: перевірено особисто.Твердими гелями можна робити і звичайне окутування: без білих або кольорових кінчиків. В принципі, підходить як трифазна, так і однофазна технологія. Однак, в останній є свої нюанси: різні однофазники поводяться в цьому випадку по-різному; не всі однаково годяться для звичайного гелевого манікюру. З французьким гелевим манікюром - все простіше: він тримається дуже добре.

 

 

 

 

Нігті, окутані твердим гелем, звичайно можна покривати лаком для нігтів. Про те, як тримається простий лак на акрилі або гелі, я вже не раз відзначала: чудово.Переваги гелевого манікюру, виконаного твердими гелями для нігтів:


  • Час до корекції – такий самий, як і при звичайному нарощуванні нігтів: 3-4 тижні.
  • При бажанні, ви можете самі наносити і знімати лак зі своїх нігтів звичайною змивкою: це не пошкодить покриття.
  • На тверді гелі для нігтів можна наносити будь-який розпис, який теж можна буде зняти ацетоном. Гелевий манікюр дає більше простору для творчості, якщо вам, скажемо, треба зробити нігті на весілля.
  • Гелевий манікюр можна використовувати для поступового зняття нарощування: як перехідний етап. Він дасть можливість своїм нігтям "безболісно" відрости
  • Вам не потрібно замочувати нігті в ацетономістких розчинах та їх аналогах кожні два тижні.

 

 

 Создан 02 июл 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент