Наростити нігті на весілля

 

Наростити нігті на весілля
 

Кажуть, наречена має бути найгарнішою на святі. І не просто так. Весілля – не тільки церемонія, ритуал. Цей день знаменує початок нового життєвого шляху. Все має бути особливо. Сукня нареченої - символ дівочості. Фата, квіти, коронка – всі атрибути мають значення. Одяг молодої – своєрідний ореол, який захищає її від злого ока, недоброзичливого впливу. Майбутнє - непевне. А магія весільного дня допомагає настроїтися на позитивне: покласти початок безхмарному майбутньому.

 


 
Молода в весільній сукні – центр всесвіту, королівна. Кожна деталь її зовнішності має значення, підкреслює особливий статус дівчини. Імідж нареченої не буде завершеним без красивого манікюру на руках. Все актуальнішим нині стає нарощування і дизайн нігтів до весілля.

 

 

 

 

НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ НА ВЕСІЛЛЯ

 

 

 

 
Манікюр молодої - це і білий класичний French, можливо прикрашений розписом або ліпленням; і художній розпис, тобто малюнок, на нігтях; і дизайн нігтів - внутрішній малюнок. Моделювання нігтів з застосуваннями класичної гелевої технології дає нареченим додаткової впевненості в тому, що розпис, дизайн чи французький манікюр будуть добре триматися на нігтях. В такий день подібна впевненість - це особливо важливо.

 

 

 
Нігті French на весілля, звичайно, є найнейтральнішим варіантом. Їх кінчики можуть бути як чисто білими, так і біло-перламутровими, рожево-перламутровими, опаловими, перламутровими ... Навіть червоними, якщо це, скажемо, буде пасувати до кольорів букету, квітів в волоссі. Уявили? Може бути дуже гарно, правда?

 

 


Художній розпис нігтів до весілля - це малюнок, який варто наносити на нарощені нігті, бо так буде краще триматися. Розписувати натуральні нігті, особливо на весілля, я не раджу. Художній розпис нігтів нареченої переважно виконується білими, рожевими, блакитними, сріблястими, золотистими фарбами. Так, малюнок можна зробити на натуральних нігтях, але тоді він буде набагато менш стійким, ніж на нарощуванні. Перевагою розпису є те, що ви потім самі зможете зняти малюнок звичайним способом.

 

 


Весільний дизайн нігтів  – таке моделювання нігтів, при якому всередині штучного нігтя створюється 3D картинка. Дизайн нігтів виглядає більш об'ємно, ніж розпис. Для дизайну можна використовувати кольорові гелі, фарби, акрили і різний декор, досягаючи приголомшливих ефектів. Можна прикрасити нігті нареченої мереживом, сухими квітами, ракушками, гліттером, фольгою, пір'ям... Дизайн можна виконати на кінчику нігтя так, щоб чітко виділялася лінія "усмішки": в такому випадку це називатиметься декоративний French.

 

 

 

 

НАРОСТИТИ НІГТІ НА ВЕСІЛЛЯ: ПОРАДИ МОЛОДИМ

 

 

 

Домовлятися з майстром з приводу нарощування нігтів на весілля завжди краще заздалегідь. Так, майстер зможе підібрати для вас дизайн або малюнок, кольори, узгодити за вами, які декоративні матеріали використовувати, чи потрібні будуть стрази і так далі. Якщо в Інтернеті ви знайшли  дизайн нігтів, який вам особливо сподобався, надішліть посилання майстру, щоб уточнити, чи можна буде замовити щось таке до вашого вінчання.

 

 

 

Домовтеся про пробне нарощування, особливо якщо ви ще ніколи не носили штучних нігтів, або перший раз матимете справу з цим майстром. Краще робити таке нарощування за місяць-два. Добра ідея - замовити пробний розпис нігтів. Це дасть вам можливість порадитися з близькими, друзями з приводу вашого весільного манікюру. В крайньому випадку, робіть нарощування нігтів на весілля хоч би за 2-3 дні. Просто розпис на вже готових нігтях можна зробити і за день до свята.

 

 
Создан 30 июн 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент