Гелеві нігті

 
 

Гелеві нігті
 

Майстри з нарощування нігтів схильні нахвалювати свій матеріал. І це - зрозуміло: якщо людина віддала чомусь перевагу, то, напевно, їй воно більше подобається. Одночасно, багато майстрів схильні хаяти матеріал-конкурент, а це вже дивно: якщо ти все життя пропрацювала, скажемо, акрилом, то звідки можеш знати гелі для нігтів настільки, щоб робити про них глобальні висновки? Нажаль, клієнтам по вухах "їздять" так, що ті перестають сприймати інформацію критично.

 

 

 

Акрил для нарощування нігтів

 

 


Щоб не бути голослівною, скажу прямо: акрил має свої переваги. Наприклад, ним простіше моделювати ніготь і стиснути його; акрил легше викладається, і його простіше знімати. Для нарощування нігтів акрилом не потрібна лампа. Правда, потрібен дуже якісний пензлик, який коштує так само або навіть більше, ніж лампа. З точки зору дизайну, акрил має такі можливості, що завидки беруть. У мене не було можливості повністю опанувати акрилову технологію: нарощування нігтів залишається досить дорогим задоволенням з точки зору собівартості, яка не падає; доводиться в чомусь обмежувати себе.

 


Гелева технологія моделювання нігтів

 

 

 

Поговоримо про гелеві нігті: в чому ж полягає їх особливість? Зовні гелеві нігті – більш блискучі, ніж акрилові, навіть якщо останні наполірувати з олією. Вже в сирому вигляді нарощування нігтів твердими гелями не має тої матової якості, що акрилове нарощування нігтів. Ефект матових нігтів на гелі можна створити, пустивши в хід пилку відповідної абразивності і баф. Останній, до речі, використовується для досягнення протилежного ефекту блиску на акрилі: можете уявити, якою гладкою є гелева поверхня. Нарешті: гелеві нігті застигають під дією ультрафіолетових променів. Є, правда, беззапахові акрили, які теж застигають тільки в лампі, але вони мало поширені.

 

 

 

Гелеве нарощення нігтів робиться твердими гелями, котрі називаються так тому, що не розчиняються в ацетоні, на противагу гелям soak-off. Фраза soak-off, власне, натякає на процес замочування нігтів, щоб зняти штучний матеріал. М"які гелі, біо-гелі, гель-лаки не підходять для нарощування, тобто видовження нігтя, хоча роботи в цьому напрямку ведуться. Але підвищення міцності гелю приводить нас назад до підвищення його твердості. Необхідність спилювати матеріал не означає, що класична гелева технологія - більш шкідлива для нігтів, хоч так може здатися. Маркетологи soak-off вже встигли розповсюдили купу брехливої інформації про мінуси твердих гелів і плюси м"яких. Насправді, наразі м"які гелі програють класичній гелевій технології по всіх пунтках. З моєї точки зору як спеціаліста, всі ці м"які гелі та гель-лаки взагалі виглядають як якийсь недолугий експеримент порівняно з класичними технологіями. Можете заглянути в розділ про наслідки нарощування нігтів, щоб почитати трошки більше. З часом, можливо, напишу окрему статтю про міфи, пов"язані з м"якими гелями. 

 

 

 
Технологічно гелем складніше моделювати нігті, через що гель помилково звинувачували в крихкості, коли він тільки зявився. Незаслужено новий матеріал порівнювали мало не зі склом. Справжньою є причиною були, в основому, дефекти моделювання. Памятайте: якщо хтось сьогодні стверджує, що гель - менш міцний, значить, ця людина просто не вміє працювати з гелем і "списує" так власні косяки. Правильно змодельовані гелеві нігті не поступаються в міцності акриловим. При надзвичайному навантаженні ламаються і гель, і акрил, але по-різному. І тут гель якраз має колосальну перевагу: гель швидше зламається по лінії посмішки, а акрил потягне за собою весь ніготь. Що б ви вибрали? По-моєму, останнє краще собі навіть не уявляти. Коли з акрилу робили великі і довгі стилети, навіть народився вираз "зірвати ніготь". Бррр! Іноді можна було побачити майстринь чи продавчинь матеріалів для нарощування нігтів з довгими стилетами і одним замотаним бинтом пальцем. Що це значило, кожен спеціаліст з нарощування знав і без запитань.

 

 

 
Зовнішні особливості гелевих нігтів

 

 

 

На мій погляд, нігті, виконані твердими гелями, виглядають трохи більш природно. Хороші гелі не створюють враження пластика, яке дає акрил. Можете глянути в розділі класичне нарощування нігтів. Про те, як створюється матовий ефект, я вже розказала трохи вище. А властивий гелевим нігтям блиск обіграти дає можливість так званий акваріумний дизайн нігтів.

 

 

Дуже цікаві ефекти може дати поєднання твердих гелів для нарощування нігтів з акрилом. Коли майстер застосовує обидва матеріали, то мова йде про технології mix-media (mix – змішувати, media – матеріали, засоби). Наприклад, гелем можна заливати так звану акрилову ліпнину. 

 

 

Гарно виглядає моделювання з застосуванням кольорових гелів для нігтів: цей вид дизайну залишається менш поширеним, однак, його можливості - чудові. Останнім часом майстри стали поєднувати м"які гелі з нарощуванням за класичною технологією: наприклад, для покриття нігтів. Майстрові зручніше тримати гель-лаки, бо вони не висихають, як звичайні.     

 

 

 

То гель чи акрил?

 

 

 

Нарешті, питання, яке клієнт задасть собі чи не в першу чергу: що краще носиться і менш шкідливо? Я не носила довго акрил, але, крім вже згаданої потенційної проблеми з зірваними нігтями, нічого особливо шкідливого в ньому не бачу. За відчуттями, особисто мені більше подобається гель: він  - якийсь легший, чи що. Кажуть, що акрил менше пропускає повітря. Акрил знімається ацетоном, а гель спилюється. Якщо спиляти весь гель, то після тривалого нарощування нігтів свої можуть здатися слабкими і "втомленими" поки не відростуть. Але, якщо ви вже вирішили зняти гелеві нігті, то спилювати весь гель зовсім не обов"язково. Досвідчений майстер і не буде цього робити, щоб не стоньшити нігті занадто.
 Обновлен 01 июл 2018. Создан 30 июн 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент