Художній розпис нігтів

 

Художній розпис нігтів
 

 

Прайс майстра з нарощування нігтів часто включає такий пункт як художній розпис нігтів, хоча курси з моделювання нігтів гелем чи акрилом не передбачають навчання цьому. Розпис нігтів – це окремий вид навичків, для формування яких потрібен час і матеріали. І, якщо включати до програми курсів з нарощування нігтів ще й це, то програма була б надто перевантажена, а навчання – менш ефективним. Тому існують окремі, спеціальні курси з розпису нігтів так само, як і окремі курси з дизайну нігтів.    

 

 

 

Розпис нігтів і дизайн нігтів відрізняються тим, що розпис - це плоский двовимірний малюнок на поверхні нігтя, зазвичай нарощеного. Розпис нігтів виконується вручну, тому нерідко послуга фігурує у прейскурантах під назвою "ручний художній розпис нігтів", "художній розпис нігтів". Звичайно, існують готові малюнки, які можна переносити на ніготь. Але так склалося, що художній розпис нігтів вручну досить поширився у нас. Ну, подобається жінкам малювати.

 

 

 

Деколи дизайн нігтів сприймається як більш широке поняття, що і художній розпис, і готові малюнки для перенесення на нігті, і всі інші види декорування нігтів. Однак, в вузькому сенсі нейлдизайн – це тривимірна картинка, що передбачає нанесення декоративних матеріалів безпосередньо в процесі моделювання нігтів. Для нейлдизайну майстри можуть  використовувати ті самі фарби, що й для розпису. Дизайн не обмежується тільки малюнком. Дизайн нігтів - це багатошарове, багаторівневе, 3D-зображення. Художній розпис нігтів виконується в одній площині, навіть якщо він передбачає нанесення малюнка в два і більше шарів. Але розпис виконується на вже готових нарощених нігтях.

 


Акрилові і гелеві нігті служать прекрасною основою, на якій ручний розпис може триматися відмінно до декількох тижнів! Саме тому розпис нігтів рекомендується робити після нарощення нігтів. Художній розпис нігтів – досить дорога робота, і хочеться, щоб вона добре носилася. На натуральних нігтях подібний малюнок тримається набагато гірше: він може злізти фактично за день, і це мало залежить від майстра.  

 


На сьогодні майстрині з нарощування нігтів поділяють ручний розпис нігтів на такі види:

 

 

  • Класичний розпис – розпис акриловими фарбами звичайним пензликом в класичній техніці.
  • Китайський розпис нігтів (англ. double stroke) виконується широким пензликом, на який наноситься два види фарби. Ця техніка особливо підходить, щоб малювати квіткові композиції, але не обмежується цим.
  • Акварельний розпис, як можна здогадатися, виконується акварельними фарбами; але можна застосовувати і інші види фарб, що годяться для роботи в акварельній техніці.

 

 

Розпис нігтів ділиться на види не тільки за технікою виконання, але і по тому, що на нігтях зображено. З цієї точки зору, існує флористика, графіка, геометричні малюнки, пейзажі, абстракція, "мультяшки" і так далі.

 

Розписом можна прикрашати весь ніготь, або робити його тільки на половину нігтя, зводячи нанівець до кутикули. Або ж можна оформляти розписом кінчик нігтя у вигляді декоративного френча. Іноді ніготь можна прикрасити всього декількома штрихами спеціальних лаків для розпису. Такий міні-розпис нерідко наноситься на 1-2-3-4 нігті.

 

 

 

Создан 25 июн 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент