Нарощування нігтів

 
 

Нарощування нігтів

Французький манікюр або нігті French 

Важно сказати, звідки пішов вираз "французький манікюр". Однак, в нас він - досить поширений і використовується як відносно нарощених нігтів, так і до нігтів зі звичайним лаковим покриттям. По-англійськи нарощені нігті з білими кінчиками рідше так називають. В них там більш поширена назва pink and white nails (pink and whites, P&W) тобто нігті, виконані двома матеріалами: білим і тілесно-рожевим.

 

 

 

 

Коли мова заходить про нарощування нігтів, французький манікюр давно став класикою стилю для багатьох, зокрема для мене. Хоча, класичне нарощування нігтів – не те саме, що французький манікюр. Я неодноразово згадую French на моєму сайті, бо сама дуже люблю такі нігті: як з традиційними білими, так і з кольоровими, декорованими кінчиками. Чим мені подобаються нігті French:

 

 

 

  • Французький манікюр має ненав»язливий вигляд, що дуже практично. Він фактично підходить до будь-якого стилю одягу.
  • Французьке нарощування, не тільки класичне, а й фантазійне, може виглядати достатньо стримано, щоб носити його з одягом ділового стилю.
  • Можливості акрилової і гелевої технології дозволяють створювати найрізноманітніші дизайни нігтів French, зокрема, на індивідуальний смак.

 

 

 

Дуже стильно виглядає френч-дизайн під аксесуари: на фото продемонстровано мої нігті з гелевим дизайном French, що підходить до одного з моїх улюблених кулонів, купленого колись на вернісажі у рідному Львові. Можете також заглянути в фотоальбоми нарощування нігтів: там є багато варіантів нігтів, нарощених з різними кінчиками.

 

 

 

 

Хто придумав французький манікюр?


 

 

Французька модна індустрія зробила достатньо для популяризації нігтів з білими кінчиками. Однак, приписувати всю заслугу французам не варто. На титул звання законодавця моди в даному випадку претендує Голлівуд. Багато хто вважає, що так званий французький манікюр придумали в 70-х роках минулого століття на його знімальних майданчиках. Нігті з тілесно-рожевою базою та білим кінчиком дуже підходили актрисам американських серіалів, яким треба було часто перевдягатися. Ось стилісти-візажисти і постаралися. А вже звідти такі нігті перекочували до Франції, де, відповідно, дуже полюбилися подіумним моделям та кутюр”є.

 


 

Однак, за іншою версією, французький манікюр з"явився значно раніше, а саме в 20-х чи 30-х роках минулого століття. Кажуть, що такий манікюр був дуже популярний в паризькому модному середовищі через свій непретензійний вигляд. Нерідно нігті French ще пов"язують з компанією Max Factor, а також, пізніше, Orly. Остання навіть офоримла якісь там патенти. З другого боку, дехто каже, що епітет "французький" – це просто піархід: в модному контексті таке визначення завжди асоціюється з витонченістю і шармом. Справді, чи повівся б хтось так на "американські нігті" чи навіть «голлівудські нігті»? Останній вираз, можливо, ще міг би ще стати хітом на пост-радянському просторі, але стару Європу лише роздратував би.

 

  

 

Точно можна сказати, що вдосконалення технологій французького нарощування нігтів відбувалося саме у нас: в середовищі російських і українських майстринь акрилової і гелевої технології. Голлівуд, може, і додумався малювати лаком білі кінчики на нігтях, проте фактично до недавнього часу знайти там спеціалістів з гелевого моделювання нігтів було нереально, вже не говорячи про гарний гелевий френч. Не впевнена, чи зараз щось змінилося. Хоча емігрантками звідси було б що робити. Навіть акрилові нігті часто не дотягували навіть до рівня нашої перукарні. Та й в Європі послуга з нарощування нігтів не вирізняється особливою якістю. Звичайно, це пояснюється їх практичністю та меркантильністю: немає попиту – немає пропозиції. З другого боку столу, образно кажучи, умови і конкуренцію роблять дешеві китайські майстрині, котрі ліплять нігті на тіпсах. Більше про нарощування нігтів в різних країнах можна за підкресленим посиланням.

 

 

 
Создан 21 июн 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент