Нарощування нігтів

 
 

Нарощування нігтів

Домашній бізнес в Україні 

 

Якщо ввести в пошуковому рядку фразу "нарощування нігтів", то на очі потрапить багато чого: страшного і не дуже. Серед іншого, попадаються поради про те, як перетворити нарощування нігтів на домашній бізнес в Україні. Якщо ви трохи читали мій сайт, то знаєте, що я займалася цим не один рік, закінчивши курси нарощування нігтів у Києві. Хочу сказати, що більшість статей подібного типу написані аби як і не варті часу і уваги.

 

 


 

Перше питання, яке треба собі задавати собі, думаючи про домашній бізнес: а чи не буде це порушенням? Наприклад, надавати послуги з манікюру та педикюру "на дому" в нас не можна: лише  в спеціально обладнаних умовах. Це пов"язано з питаннями безпеки, яке контролюється (має контролюватися) відповідними інстанціями. А ходити по квартирах, якщо там тільки не буде створено офіційний салон, вони не можуть. Звичайно, якщо, скажемо, ваша сестра чи сусідка просить педикюр, то ніхто не має права їй забороняти в приватному порядку вирішувати де, як і в яких умовах це робити. Тим більше, всі ми знаємо, як контролючі органи роблять свою роботу, а салони створюють видимість дотримання санітарних норм. В наших реаліях, та ж послуга педікюру в салоні може виявитися набагато більш ризикованою, ніж в когось вдома без умов. І не треба "вестися" на гарні меблі чи глянцеві поверхні салонних меблів. Це цілком не значить, що в них так само "вилизані" інструменти. Словом, згадане питання про актуальні порядки варто собі задати.

 

 

 

 

Останній раз, коли я перевіряла, заборони на нарощування нігтів "на дому" в нас не було. Звісно, корупційна мафія разом з адептами секти герміфобів, може щось придумати. Але, як спеціаліст, хочу сказати, що підстав забороняти немає. Сам процес нарощування нігтів не є інвазивним. Чому? Читайте в статті про безпеку при нарощуванні нігтів. Правда, корупційна мафія може напружити свою звивину, котра в неї працює в одному напрямку, і придумати якусь нову норму, однак, така норма буде висмоктана з пальця. Процес нарощування нігтів, по суті, можна порівняти з тим, як одна товаришка наносить на нігті іншої лак, тільки на набагато більш технологічному рівні.

 

 

 

 

Але питання безпеки і заборон є лише одним з нюансів домашнього бізнесу, і навряд чи найбільшим. Найважливіше те, чи буде вам комфортно?  Чи зможете ви створити умови для інших?  І про себе не забувайте: адже ви там ще й живете. Вам прийдеться виділити окреме місце під всі ці баночки-скляночки: це – раз. По-друге, треба буде створити зручне робоче місце. Звісно, робочим місцем може стати і відкидна дошка, що перетворюється на стіл. В мене така є, але, скажу чесно, не дуже підходить. Нарощування нігтів передбачає багато роботи  зі спилювання матеріалу. Без комфорту робити це часто досить важко. Відкидний столик добре мати, щоб нарощувати нігті собі, але часта експлуатація створює значне навантаження на кріплення, і столик розхитується. Крім того, тато ще зробив мені невеличкий столик на колесах, дуже зручний: я таких ідей серед відповідного обладнання не бачила, хоча воно продається за шалені ціни.

 

 

 

 

По-третє: для нарощування нігтів потрібно багато різної хімії. От, вона стоїть у вас дома і виділяє в повітря якісь речовини. Гелі для нігтів, хоч і не мають такого різкого запаху, як акрил, все ж пахнуть чимось.  Крім того, буде багато пороху від спилювання нігтів. Наскільки це доречно у власній квартирі, вирішувати вам. Коли я моделюю нігті собі, чи роблю гелевий педикюр, то я ще можу це терпіти. Однак, постійний потік відвідувачок – а мені доводилося мати справу з величезною кількістю паскудних осіб, які, очевидно, представляли вже згадану мафію – важко зносити.

 

 

 

 

По-четверте - власне, я тільки що про це сказала: ваше приватне помешкання фактично перетворюється на публічне місце. Ви готові до цього? Готові нав"язати це тим, хто, може, живе разом? Якщо ви будете рекламувати себе десь, наприклад, в Інтернеті, то готуйтеся також до спілкування з вищезгаданими паскудними особинами. Вони будуть винюхувати, чи не можна з вас мати якусь вигоду. Особисто я стикалася з такими навіть тоді, коли давала об"яви з пошуку моделей для нарощування нігтів. Модель для нарощування нігтів – це людина, яка погоджується, що на її нігтях хтось буде вчитися, набивати руку або робити дизайни для конкурсів чи інших цілей (я робила для сайту): дещо можна подивитися у альбомі "Нігті до і після нарощування". Моделей обов"язково запрошують на курси з нарощування нігтів. Так ось: мої оголошення страшно не подобалися певній категорії особин, котрі буквально знущалися з мене: записувалися і не приходили, або приходили і починали принижувати, відволікати, напружувати своїми "порадами". Пізніше вони дзвонили мені, що сказати, що з нігтями ніби-то щось не так, а я нічого не вмію. А коли я пропонувати прийти і виправити, - відмовлялися.  А були навіть такі нахаби, що по телефону стверджували, начебто ніготь облупився чи зламався, а на пропозицію переробити з"являлися з абсолютно цілими нігтями! І все це при тому, що, набиваючи руку, я брала з них дуже невелику суму за все – фактично, щоб "відбити" затрати. Нажаль, за таких умов "домашній бізнес з нарощування нігтів" не виявляється прибутковим. Сумніваюся, що повернула собі те, що вклала в курси і матеріали для нарощування нігтів.

 

 

 

Чула, що дехто з майстрів надомників влаштовує собі робоче місце на утепленому балконі. Такий варіант виглядає досить симпатично, якщо ви готові пожертвувати затишним кутиком для відпочинку ближче до свіжого повітря. Нарощування нігтів "на дому" створює й інші обмеження. Наприклад, я спочатку хотіла мати і акрилову, і гелеву технологію, а також, з часом, нарощування вій. Але навіть гелева технологія зайняла кілька поличок, яких особисто в мене не так багато. Тому, акрил досить швидко відпав. Та й питання собівартості теж відіграє свою роль. Купівля всього, що потрібно навіть для однієї з технологій, влітає в копієчку. А про те, що потрібно для нарощування нігтів гелем, пропоную поговорити наступним разом.   

 

 

 

 

 

НА ГОЛОВНУСоздан 15 июн 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент