Гелі для нарощування нігтів

 
 

Гелі для нарощування нігтів
 

 

В нарисі про класичне нарощення нігтів я говорила, що воно робиться одним матеріалом прозорого або тілесно-рожевого кольору: може бути гель для нігтів або акрил. Але якщо майстер користується трифазною гелевою системою, то для класичного нарощення йому треба буде три баночки гелю. Акрилова технологія не має трифазної системи. В ній наростити нігті а-ля-натюрель можна з двох баночок: з пудрою і ліквідом. З’єднуючись, акрилова пудра і ліквід (мономер) перетворюються на рідку кашку, якою моделюється ніготь, поки кашка не застигне. Але повернемося до гелів для нарощення нігтів.  

 

 

 

Які види гелів для нарощування нігтів трапляються на ринку, і в чому їх відмінність?


 

 

 

Однофазна гелева система

 


 

Тут все просто. З одної баночки можна наростити нігті під лак. Гель з неї служить і основою, і скульптурою (матеріал, яким власне моделюється штучний ніготь), і сілером для запечатування. В однофазних гелевих системах допустимо нарощувати нігті в два етапи: на першому відразу ж моделювати ніготь, а потім нанести гель в якості завершувального покриття. Але супер-пупер майстер може спробувати навіть в один шар змоделювати )) Для цього, правда, потрібно було б покласти гель так, щоб моделювання не потребувало підпилювання. Я про таких спеціалістів ще не чула. 


 

Більше половини майстрів працюють з однофазними гелевими системами. Вони обходяться дешевше, ніж трифазники, що вигідніше з точки зору бізнесу з нарощування нігтів.

 

 

 

Однофазні гелі – як правило, середньої в’язкості, хоч деколи попадаються і дуже густі. Вони бувають прозорі, напівпрозорі, а також майже непрозорі тілесно-рожевих відтінків. В нарисі про класичне нарощування нігтів є фото моделювання нігтів напівпрозорим гелем, що робить нігті приємної матової фактури.

 


 

Трифазні гелеві системи

 


 

Гелі в трифазних системах нарощування відрізняються за своїм призначенням і діляться на базові гелі (гелі-основи), скульптори та більдери (власне, той матеріал, яким робиться саме нарощування нігтя) і сілери, шайнери (словом, завершувальні покриття).


 

1 фаза. Базовий гель для нарощення нігтів – це основа для моделювання. Молекулярна структура базового гелю максимально наближена до структури натуральної нігтьової пластини, що забезпечує міцність зчеплення з останньою. Гелі першої фази, як правило, рідкі, щоб їх можна було наносити тонким шаром.

 


2 фаза. Скульптурні гелі, а також більдери – це спеціально розроблені для моделювання штучного нігтя матеріали. Вони забезпечують міцність самого нарощення. Більдери є більш універсальними і поширеними. В загальній масі вони характеризуються меншою в’язкістю, ніж скульптурні гелі для моделювання довгого вільного краю на паперових формах (нігті стилет, едж і т.п) . Так, бувають спеціальні гелі саме для того: ними не рекомендують заходити далеко на нігтьове ложе, бо, забезпечуючи максимальну міцність, скульптура програє в еластичності. Цим скульптурні гелі дещо нагадують акрил, для якого теж характерна міцність за рахунок еластичності. Трохи про це йдеться в нарисі, де я порівнюю гель з акрилом.

 

Гелеві системи зі скульпторами мають свої особливості використання. В деяких з них скульптори бувають дуже густими: такими, що не розпливаються, нагадуючи гелі для ліпки.


 

3 фаза. Завершувальні покриття часто називають сілерами від англ. to seal (запечатувати), іноді – шайнерами від shine (блищати). Мова йде про ультра-рідкі гелі, які повинні лягти на ніготь максимально тонким шаром.

 


 

Гелі для нарощення нігтів French

 

 

 

Білі гелі для нарощування French відносяться до категорії більдерів або скульпторів. Вони можуть бути як досить рідкі (для викладки білого кінчика на основі, наприклад, з тіпсів), так і вкрай густі (для моделювання "усмішки" на паперових формах без підкладки). Крім білих, випускають також кольорові гелі для французського нарощування нігтів. 


 

Камуфляжні гелі – це більдери непрозорої текстури для формування, головним чином, нігтьового ложа на другій фазі нарощування. Хоча, буває, майстри хочуть використати непрозорий гель для вільного краю нігтя. Але далеко не всі камуфляжники підходять для цього: гель для ложа є більш м’яким і еластичним, що посилює якість зчеплення знизу, але не достатню міцність. 

 

  

 

Гелі для дизайну нігтів

 

 

 

Гелі для дизайну не призначені для нарощування нігтів. Їх використовують виключно для створення на штучних нігтях малюнків, візерунків. Гелі для нейлдизайну бувають кольорові, з блискітками невисокої в’язкості або дуже густі для ліплення подібним чином, як це роблять акрилом. Рідкі кольорові гелі випускають для гелевого розпису нігтів.      

 

 

 

 

НА ГОЛОВНУ

 

 
Обновлен 19 июн 2018. Создан 23 мая 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент