Класичне нарощування нігтів

 
 

Класичне нарощування нігтів
НА ГОЛОВНУ

 

 

 

 

Нарощування нігтів - натюрель, класичне нарощування або нарощування під лак - це такий вид роботи, при якому повністю весь ніготь моделюється матеріалом одного кольору. Колір матеріалу може бути прозорим або бежево-тілесних, рожево-тілесних тонів, наближено до природного кольору натуральної нігтьової пластини.


 


 
Хоча нарощування натюрель і вважається найпростішим з видів моделювання нігтів, і вимагає менше часу, ніж моделювання French або нейлдизайн, добре наростити нігті зможе не кожен майстер. Коли я кажу «добре», то маю на увазі, що штучні нігті буде важко відрізнити від довгих натуральних. Дизайн або кінчики French відвертають увагу від дефектів моделювання, а от при нарощуванні натюрель, особливо при покритті нігтів лаками або емалями з матовою фактурою, дефекти поверхні буде видно як на долоні.
  
 

 


Класику зазвичай роблять, щоб носити нігті, покриті лаком. На акрилових та гелевих нігтях лак тримається пречудово: часом аж до наступної корекції - втім, як і розпис нігтів. А середній термін корекції таких нігтів – три тижні. Однак, при бажанні, можна зняти лак самостійно і покрити нігті якимось іншим кольором. Це стосується як гелевих, так і акрилових нігтів. Знімати лак можна звичайною змивкою для лаку (для акрилу краще, щоб вона буда без ацетону).

 

 


 
Класичне нарощування нігтів з додаванням блискіток, слюди, декоративного «піску» створює на нігтях найпростіший вид акваріумного дизайну: нігті з мерехтливим ефектом. З другого боку, таким чином можна приховати недоліки моделювання, якщо в майстра ще недостатньо досвіду. До речі, якщо наростити нігті з мерехтливим ефектом, то їх теж можна буде зафарбувати лаком, при бажанні.
 
 

 

 

Але є ті, кому подобаються нігті а-ля-натюрель без будь-якого лакового покриття чи ефектів: наприклад, я. Зараз в Києві на ринку є багато різноманітних гелів для виконання такого нарощування, різноманітних тілесно-рожевих відтінків - від майже молочних і ніжно-рожевих до насичених темних тонів. Можна взяти камуфлюючий гель для нігтів, але з них не кожен добре підходить для подібної роботи. На мою думку, найкраще купувати гель напівпрозорої  фактури тілесно-рожевих відтінків. «Камуфляж» нерідко виглядає занадто штучно.

 

 

 

 

https://i.io.ua/img_su/large/0034/98/00349897_n4.jpg

 

 

 

 

БІЛЬШЕ ПРО НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ: 

КЛАСИЧНЕ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ
ХТО ПРИДУМАВ НІГТІ FRENCH?
ХУДОЖНІЙ
РОЗПИС НІГТІВ
НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ: ДОМАШНІЙ БІЗНЕС
ГЕЛІ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ
ГЕЛЕВИЙ ДИЗАЙН НІГТІВ
ГЕЛЕВІ НІГТІ
НАРОСТИТИ НІГТІ НА ВЕСІЛЛЯ
КОРЕКЦІЯ НІГТІВ FRENCH
ГЕЛЕВИЙ МАНІКЮР


Обновлен 12 июл 2018. Создан 08 мая 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент