Класичне нарощування нігтів

 
 

Класичне нарощування нігтів
НА ГОЛОВНУ

 

 

 

 

Нарощування нігтів - натюрель, класичне нарощування або нарощування під лак - це такий вид роботи, при якому повністю весь ніготь моделюється матеріалом одного кольору. Колір матеріалу може бути прозорим або бежево-тілесних, рожево-тілесних тонів, наближено до природного кольору натуральної нігтьової пластини.


 


 
Хоча нарощування натюрель і вважається найпростішим з видів моделювання нігтів, і вимагає менше часу, ніж моделювання French або нейлдизайн, добре наростити нігті зможе не кожен майстер. Коли я кажу «добре», то маю на увазі, що штучні нігті буде важко відрізнити від довгих натуральних. Дизайн або кінчики French відвертають увагу від дефектів моделювання, а от при нарощуванні натюрель, особливо при покритті нігтів лаками або емалями з матовою фактурою, дефекти поверхні буде видно як на долоні.
  
 

 


Класику зазвичай роблять, щоб носити нігті, покриті лаком. На акрилових та гелевих нігтях лак тримається пречудово: часом аж до наступної корекції - втім, як і розпис нігтів. А середній термін корекції таких нігтів – три тижні. Однак, при бажанні, можна зняти лак самостійно і покрити нігті якимось іншим кольором. Це стосується як гелевих, так і акрилових нігтів. Знімати лак можна звичайною змивкою для лаку (для акрилу краще, щоб вона буда без ацетону).

 

 


 
Класичне нарощування нігтів з додаванням блискіток, слюди, декоративного «піску» створює на нігтях найпростіший вид акваріумного дизайну: нігті з мерехтливим ефектом. З другого боку, таким чином можна приховати недоліки моделювання, якщо в майстра ще недостатньо досвіду. До речі, якщо наростити нігті з мерехтливим ефектом, то їх теж можна буде зафарбувати лаком, при бажанні.
 
 

 

 

Але є ті, кому подобаються нігті а-ля-натюрель без будь-якого лакового покриття чи ефектів: наприклад, я. Зараз в Києві на ринку є багато різноманітних гелів для виконання такого нарощування, різноманітних тілесно-рожевих відтінків - від майже молочних і ніжно-рожевих до насичених темних тонів. Можна взяти камуфлюючий гель для нігтів, але з них не кожен добре підходить для подібної роботи. На мою думку, найкраще купувати гель напівпрозорої  фактури тілесно-рожевих відтінків. «Камуфляж» нерідко виглядає занадто штучно.

 

 

 

 

https://i.io.ua/img_su/large/0034/98/00349897_n4.jpg

 

 


 Обновлен 11 мая 2018. Создан 08 мая 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту