Дизайн нігтів

 
 

Дизайн нігтів
 

Колись давно, багато мільйонів років тому, в смолу, що витікала зі стовбура нині вимерлого виду хвойного дерева, впала маленька квітка. Смола поступово тверділа. А квітка навіки залишалася в золотистій субстанції, яка через мільйони років перетвориться на камінь янтар. Минуть ще мільйони років. Камінь підбере людина і зробить з нього коштовність: буде любуватися цими дивовижними капсулами часу - посланнями минулого, навіки запечатаними в бурштині. Янтарні інклюзії нерідко значно підвищують цінність самого каменю, а особливо рідкісні знаходять своє місце в музеях. Кажуть, в янтарі виявлялися навіть рештки динозаврів.  

 

 

 

Колись недавно, десь на стику XX-XXI століть, якась майстер з нарощування нігтів – а, може, то була учениця – випадково помітила, що в полімеризованому гелю залишився клаптик чогось інорідного. Як правило, майстри з моделювання нігтів стараються робити його так, щоб нічого стороннього в гель чи акрил не потрапляло. Але клаптик чогось виглядав, на диво, дуже гарно:  в прозорому гелю він був подібний на застиглу в бурштиновому камені інклюзію, а сам гель вигравав несподіваними гранями.

 


 

 

 

 


 

 

В мене чомусь напрощується думка, що дизайн нігтів, який часто називають акваріумним, виник з такого ж випадку, з якого колись формувалися тривимірні картини в янтарній смолі, що пізніше стане камінням. Сьогодні майстри з моделювання нігтів кладуть всередину гліттер, дрібненькі сухі квіти, фольгу, пір"я, золоті нитки –  що завгодно. Акваріумний дизайн нігтів  або "акваріум" – один з улюблених видів нейлдизайну у нас. Гелевий "акваріум" жовтогарячих, оранжевих кольорів дійсно може створити ефект бурштину.


 

 

Але це - ще не найцікавіше. Ви знаєте, що янтарна смола – так само полімер, як і гель для нарощування нігтів, тільки природний? Сучасні технології нарощування нігтів мають справді дуже багато спільного з янтарем. Процес застигання гелевих і акрилових нігтів, по суті, такий самий, як процес формування сонячного каменю, тільки швидший, мабуть, в мільярди разів. Акрил застигає на повітрі, а гелеві нігті – під дією спеціальних УФ-променів, що пришвидшують полімеризацію. Взагалі, гель  для нігтів може застигнути і на сонці, але це триватиме довше.


 

Мало того, технології полімеризації використовуються і в янтарній промисловості, точніше в псевдо-янтарній. В природі трапляється янтар на проміжній стадії полімеризації: такий незрілий бурштин називається копал. Він ще занадто м'який для ювелірки, і потребує з кілька сотень тисяч років, щоб досягти твердості янтарю. Проте сучасні автоклави дозволяють ділкам обробляти копал так, щоб його не можна було відрізнити від янтарю. Агрегати пришвидшують процес полімеризації. Звичайно, оброблений подібним чином копал не має цінних властивостей жар-каменю, однак збагрити його під виглядом янтарю недосвідченому покупцеві можна. От так технології нарощування нігтів мають дуже багато спільного з природними процесами, які створили бурштинову красу.

 

 

Дизайн нігтів – по іншому нейлдизайн (від англ. nails-design) - це особливий декоративний вид нарощування нігтів. Дизайн потребує більше часу і окремої майстерності. Якщо класику або французький манікюр можна вважати естетичною послугою, то дизайн на нігтях створюють заради самої картинки. Проводяться цілі конкурси з нейлдизайну, на яких майстри змагаються хто зробить краще. Дуже гарно виглядає французький акваріумний дизайн нігтів, в якому, замість класичного білого кінчика, роблять кольоровий, блискучий. Такий декорований френч – достатньо стриманий, щоб його можна було носити навіть на кожен день.

 

 

 

 

НА ГОЛОВНУ

 

 
Обновлен 25 июн 2018. Создан 07 мая 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент