Дизайн нігтів

 
 

Дизайн нігтів
 

Колись давно, багато мільйонів років тому, в золоту смолу, що витікала зі стовбура нині вимерлого виду хвойного дерева, впала маленька квітка. Смола поступово тверділа.  А квітка так і залишилася в золотистій субстанції, яка через мільйони років перетвориться на янтар. Минуть ще мільйони, камінь підбере людина і зробить з нього коштовність. Люди будуть милуватися дивовижними посланнями з минулого, навіки запечатаними в прозорий бурштин. Такі янтарні інклюзії нерідко значно підвищують цінність самого каменю, а особливо рідкісні знаходять своє місце в музеях. Кажуть, в янтарі виявлялися навіть рештки динозаврів.  

 

 

 

Колись недавно, десь на стику XX-XXI століть, якась майстриня з нарощування нігтів – а, може, то була учениця – випадково помітила, що в полімеризованому гелю залишився клаптик чогось інорідного. Зазвичай, майстри з моделювання нігтів намагаються робити все так, щоб нічого стороннього в гель чи акрил не потрапляло. Бо це, по-перше, може порушити полімеризацію; по-друге, псує зовнішній вигляд нігтя; по-третє, ставить під сумнів саму майстерність. Але клаптик виглядав, на диво, дуже гарно:  в прозорому гелю він був подібний на застиглу в бурштиновому камені інклюзію, а сам гель вигравав несподіваними гранями.

 


 

 

 

 


 

 

В мене чомусь не має сумніву, що дизайн нігтів, який ми називаємо акваріумним, виник з такої самої випадковості, яка колись створювала янтарні інклюзії. Сьогодні майстри з моделювання нігтів кладуть всередину  блискітки, дрібненькі сухі квіточки, фольгу, глітер –  все що завгодно. Акваріумний дизайн нігтів («акваріум») – один з улюблених видів серед клієнток. Гелевий «акваріум» жовтогарячих, оранжевих відтінків дійсно створює ефект бурштину.


 

 

Але це ще не все: чи знаєте ви, що смола, з якої колись утворився янтар, – так само полімер, як гель для нарощування нігтів, тільки природний. Сучасні технології нарощування нігтів мають справді дуже багато спільного з янтарем. Процес застигання гелевих і акрилових нігтів, по суті, такий самий, як процес формування сонячного каменю, тільки швидший, мабуть, в мільярди разів. Акрил застигає на повітрі, а гелеві нігті – під дією спеціальних УФ-променів, що пришвидшують полімеризацію. Взагалі, гель  для нігтів може застигнути і на сонці, але це триватиме трохи довше.


 

Мало того, технології полімеризації використовуються і в янтарній промисловості, точніше в псевдо-янтарній. В природі трапляється янтар на проміжній стадії полімеризації: такий незрілий бурштин називається копал. Він – ще занадто м'який для ювелірки, і потребує з кілька сотень тисяч років, щоб досягти твердості янтарю. Проте сучасні автоклави дозволяють ділкам обробляти копал таким чином, щоб його не можна було відрізнити від янтарю. Ці агрегати пришвидшують процес полімеризації. Звичайно, оброблений подібним чином копал не матиме цінних властивостей жар-каменю, однак збагрити його під виглядом янтарю недосвідченому покупцеві можна. От так технології нарощування нігтів мають дуже багато спільного з природними процесами, котрі створили для нас бурштинову красу.

 

 

Дизайн нігтів – по іншому нейлдизайн, від nails-design - це особливий декоративний вид нарощування нігтів. Дизайн потребує більше часу і окремої майстерності. Якщо класику або французький манікюр можна вважати естетичною послугою, то дизайн на нігтях створюють заради самої картинки. Проводять цілі конкурси з нейлдизайну, на яких майстри змагаються хто кращий. Дуже гарно виглядає французький акваріумний дизайн нігтів, в якому,  замість класичного білого кінчика, роблять кольоровий, блискучий. Такий декорований френч – достатньо стриманий, щоб його можна було носити навіть на кожен день.

 

 

 

 

НА ГОЛОВНУ

 

 
Обновлен 20 июн 2018. Создан 07 мая 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту