Наслідки нарощування нігтів гелем

 
 

Наслідки нарощування нігтів гелем

Нігті стали міцніші!НА ГОЛОВНУ

 

 

 

Ніколи не думала, що колись буду сама про таке писати, але з'явився повід. Вже більше трьох років я не ношу штучні гелеві нігті. Спилювала на якийсь час з особистих мотивів і планувала наростити знову. Наразі не склалося, поки ходжу так.

 

 

Я чула про подібне, але мало вірилося. Майстри з нарощування нігтів мають справу з різними відвідувачками. Можливо, Вам теж доводилося чути, що в когось нігті, начебто, ставали міцніші. Головним чином, так кажуть "акрильщиці". Зрозуміло: акрил має довшу комерційну історію, ніж гелеве нарощування нігтів в Києві чи в Україні, в цілому.

 

 

 

Після того, як я навчилася робити нігті на курсах з нарощування, сама носила лише гель не один рік, практично не знімаючи. От посилання, де можна почитати мій відгук про стан нігтів відразу після зняття гелю. Відгук був спеціально написаний, щоб спростувати всі ті страхи і міфи про нарощування нігтів, які розповсюджуються дурними людьми. Зараз, базуючись на власному досвіді, можу сміло казати:

 

 

Так, нігті після тривалого гелевого нарощування можуть стати міцніші!

 

 

Мої стали. Раніше в мене ніколи не було навіть міліметрового манікюру. Хіба один-два нігті могли випадково відрости. Ще в мене ніколи не було кутиків. Вони обламувалися, відповідно форма нігтів була ніяка: невиразний овал. Щоб руки мали хоч якийсь вид, приходилося весь час рівняти нігті «під ноль». Часто нігті самі зазубрювалися, давали тріщини... Приходилося все підстригати до "м'яса".

 

 


 

 

 

 

Зараз всі мої нігті мають однакову квадратну або квадратно-овальну форму (скво-овал), з кутиками. А це значить, що пластина нігтя дійсно стала міцнішою. Вже довгий час я бачу позитивні наслідки гелевого нарощування нігтів: воно пішло моїм на користь! Може, якраз тому поки не дійшли руки знову наростити нігті: мене влаштовує те, що є. Хоч я деколи мрію про акуратний френч - білий чи акваріумний.

 

 

Чи можуть нігті стати міцніші після нарощування?


 

 

 

 

 

Тепер найцікавіше: чому нігті стають міцніші після нарощування гелем? Яким чином? Чесно - я не знаю. Але можу уявити, що нарощування впливає на «архітектуру» нігтя, змінюючи її і роблячи, тим самим, натуральний ніготь більш стійким до пошкоджень. Деколи, після тривалого правильного моделювання нігтів (з арочками) з допомогою гелю чи акрилу, форма своєї нігтьової пластини справді стає кращою: вужчою. Дівчатам з широкими, пласкими нігтями, які не задоволені  їх формою, треба пробувати носити нарощування: зокрема, акрилом. При досягненні гарних результатів, однак, варто розуміти, що з часом форма може все-таки повернутися до закладеної природою. Нарешті, найфантастичніша версія, яка прийшла мені в голову: якщо допустити, що наш організм - це система, здатна до самонавчання, то можна уявити, як механізми росту нігтя, стикаючись зі штучною структурою гелевого нігтя, вчаться з часом її імітувати. Хто знає? :) 
 


 

На мою ситуацію це не подібне: помітних змін форма нігтів не зазнала, але такі зміни можуть бути мікроскопічні. Проте, я відчуваю, що міцнішою стала сама структура нігтя, хоч не знаю як. Але раніше мої нігті були м»які, а зараз явно твердіші. Зараз вони рідше зачіпаються по кутиках, з боків, що буває доволі травматично, якщо тріщина іде вглиб і зачіпає частину нігтя над "м'ясом". Темп росту нігтів відразу після зняття нарощування трохи пришвидшився. Через місяць-два складалося враження, що нігті почали рости як на дріжджах: тоді мені навіть вдавалося мати свої до двох міліметрів і більше! Зараз темп повернувся в норму.


 

 

Хочу попередити: якщо Ви плануєте знімати штучні нігті, то відразу після процедури на подібний ефект чекати не варто. Спочатку має зрости та частина нігтя, що знаходилася під штучним матеріалом. Це може зайняти до семи-восьми місяців, хоч, як правило видимі наслідки нарощування нігтів щезають за два-чотити місяці.


 

Коли я говорю про видимі наслідки нарощування нігтів, то маю на увазі: по-перше, стоншену нігтьову пластину; по-друге – валик під краєм нігтя, на кінчику ложа, який утворюється внаслідок розростання тіла нігтя (на науковій мові фронтальна його область називається "гіпоніхій") під штучним матеріалом. Другий наслідок нарощування нігтів може попервах створювати незручності. Виступаючи за край нігтя, гіпертрофована пучка легко травмується; треба бути акуратнішою. Але таке розростання гіпоніхію не завжди має місце, або швидко минає. Коли свій ніготь відросте, він закриє пучки нігтів, і валик поступово зникне. Третім небажаним наслідком нарощування, про який я знаю теоретично, може бути оніхолізис або розшарування нігтьової пластини та ложа. Це – теж наслідок механічної природи. Думаю, з часом воно таки встає на місце.  

 

 

 

Увага! Не переносьте сказане мною на м»які гелі та гель-лаки. Я майже не мала справи з цією технологією і тому не уявляю, які бувають наслідки всіляких шелаків і тому подібного. Але можу передбачати, що технології soak-off, не зважаючи на очевидні плюси, в кінцевому результаті можуть виявитися шкідливішими через більшу кількість агресивної хімії, якою замінили пилку. Кажучи особисто, ця шкірка виправки не вартує. Класична гелева технологія нарощування нігтів, на мою думку, є майже досконалою, якщо зважити всі за і проти.  

 


 

Тепер Ви знаєте, які наслідки можуть Вас спіткати після тривалого нарощування нігтів. А якщо маєте запитання, то прошу їх писати в формі для коментарів нижче.

 

 

 Обновлен 28 июн 2018. Создан 04 мая 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент