Чи варто нарощувати нігті?

 
 

Чи варто нарощувати нігті?

Для тих, хто сумнівається, чи робити їм нарощування чи ніБагато хто з вас , напевно, хотів би наростити нігті, але, як тільки зважишся, обов'язково знайдеться хтось, хто скаже, що це не модно, не актуально або взагалі погано впливає на нігті і, навіть, здоров»я (мало не на життя).

 

Пояснити це дуже легко: що шукаєш – те і знаходиш. Ви ніколи не робили цього самі і шукаєте порад? Обов»язково (за законом свинства) знайдеться хтось, хто буде вас відмовляти (чи то з заздрощів, чи ще з якихось причин).

Ви шукаєте – відгуки? Вам обов»язково попадеться негативний: негатив ккидається у вічі, ви обов»язково запам»ятаєте саме його. Хоча далеко не факт, що він навіть справжній: в наш час пишуть все, що кому заманеться або потрібно.

 

Звичайно, і позитивні відгуки можуть бути прихованою рекламою.

 

Що ж робити? Як би це парадоксально не звучало у наш «інформаційний» вік, але на практиці, у більшості випадків, виходить так, що не спробуєш (читай, не заплатиш) не взнаєш. При чому «платити» ви можете, навіть того не підозріваючи тому ж доброму пораднику, який робить комусь рекламу. І в такому випадку переплачуєте – будьте певні.

 

А, отже, найкраще, це - все ж таки власний досвід, здоровий глузд і трішки сміливості. А сміливість, як відомо, винагороджується. Пам"ятаю, як я колись сумнівалася в тому - робити нігті чи ні. Також побоювалася робити нігті комусь, з питань безпеки, однак, вивчивши питання досконало, позбулася сумнівів. Нарощування - це не лише гарно, це й дуже зручно і практично. В будь-якому випадку, нігті завжди можна зняти, а через якийсь час наростити знову.

 

Якби нарощування було таким жахом, то ніхто б його давно не носив. Але ж носять. Можливо, не хочуть, щоб ви виглядали так само гарно. ;) 

 

 

 

 

НА ГОЛОВНУ

 

 Обновлен 11 мая 2018. Создан 01 апр 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент