Як нарощування псує нігті?

 

Як нарощування псує нігті?

Про те, які бувають наслідки нарощування нігтівВи хотіли б наростити нігті, але боїтеся самої процедури? Ви начиталися історій про те, що це боляче та ще й шкідливо? Але, якби це було правдою, то чому тоді майстри самі нарощують собі нігті та ще й носять їх довжелезними?

 

Міф про те, що нарощування псує нігті – не новий. Нажаль саме тому є міфом, а не простою байкою, що в деяких випадках дійсно вам можуть їх попсувати.

Коли я навчалася на так званих курсах моделювання і дизайну нігтів, я бачила це на власні очі: і те, як неправильно опилюють нігті, як неправильно моделюють. І як не дотримуються правил елементарної гігієни. І те - з якими нігтями ходять моделі внаслідок всіх цих екзекуцій. Власне, до цього часу дивуюся, чому вони взагалі туди ходили. Невже дешева ціна перекривала всі ці наслідки, та ще й хотілося сидіти з ранку до вечора, чекаючи, поки все закінчиться?

Ніколи б не радила нікому потрапляти до рук таких шарлатанів.  

 

Але суть не в тому.    

 

Чи псує нарощування нігті? Ні, ні і ще раз ні - за умови, якщо його якісно робить фахова людина, яка враховує всі особливості і нюанси довгого ношення штучних нігтів.  В інших – випадках так. І навіть можуть бути досить неприємні наслідки.

 

Щоб переконатися, можете подивитися на фото зліва: це фото нігтів після того, як з них було знято нарощування (власне трохи матеріалу ще і лишилося, видно границю). Слід зазначити, що в даному випадку маємо справу з тонкиви від природи нігтями, які самі взагалі повільно ростуть -відростити хоч на мм було неможливо, бо ламалися і шарувалися.

 

Ці нігті протягом більше чотирьох років майже безперервно були під нарощуванням. Та ще й «терпіли» різні експерименти на собі, як, власне, терплять моделі, яким роблять зачіски для журналів і т.п. Але, як видно, нігті - цілі і неушкоджені, за винятком невеликих подряпин від пилки, від яких нікуди не дінешся, бо на нігтях востаннє був твердий гель. І скоро буде там знову. Нема ніякої потреби навіть чекати, щоб нігті відростали, хоча деякі дають нігтям «відпочити» від нарощування. Це можна вирішити індивідуально, але, при правильному підході це не обов»язково.

 

На другому фото - ті самі нігті через тиждень: як видно, нігтьова пластина  вже трохи відросла. Ніяких особливих процедур по відновленню нігтів в даному випадку не проводилося: не робився ні манікюр, ні якісь спеціальні покриття чи ванночки; нігті не покривалися лаком. 

Зазвичай після зняття нарощування, все ж таки, рекомендується покривати нігті чимось зверху, оскільки нігтьова пластина може трохи стоньшитися і, поки зросте те, що було під нарощуванням, буде ламкою. Тому, власне не треба давати нігтям значно відростати - попервах зрізати.  

 

Хочу окремо звернути увагу, що, як видно на другому фото, нігті на правій руці - трохи коротші і більш пошкоджені. Це не тому, що права рука - робоча. Зараз поясню: оскільки йдеться про руки майстра,  на правій руці нарощування робилося лівою, а, відтак, моделювання не могло бути ідеальним з точки зору "архітектури" нігтя ----->> неправильне навантаження ніготь і тому більша схильність до травмування.

Можете собі уявити, які наслідки можуть бути, якщо нігті нарощує хто попало, а моделювання і  моделюванням назвати не можна: в таких випадках нігті набагато більше пошкоджуються, травмуються, стоньшуються, схильні ламатися, і тому після зняття можуть потребувати тривалого і кропіткого відновлення.

 

 

Деколи від невдало (невірно) виконаної процедури зняття (або від індивідальних особливостей) нігті можуть поболювати якийсь час, навіть почервоніти.

Дехто навпаки констатує, що після того, як йому знімали штучні (нарощені) нігті, свої навіть починали швиде рости і ставали міцніші. Це все - дуже індивідуально.

 

Знімати штучні нігті треба завжди у кваліфікованого фахівця!

 

Нарешті, навіть, якщо внаслідок невдалого нарощування або зняття шутчних нігтів ваші виглядають не дуже, не хвилюйтеся: нарощування не вливає на матрицю нігтя, з якої власне росте новий. Нігті та волосся, як кажуть, не зуби, - відростуть.

 

Нарощуйте, пробуйте і в будьте здивовані наскільки це зручно і добре.   

 

 


ЗАПИСАТИСЯ НА НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ в Києві можна по телефону, який вказаний на сторінці з прайсом, під таблицею (або натисність на посилання червоним).


Майстер не сидить весь день на телефоні, тому прохання -  замовляти зворотній дзвінок (подробиці - там же).
Таким самим чином Ви можете задати питання. які цікавлять про нарощування нігтів, корекцію і т.п.
Обновлен 19 июн 2013. Создан 01 апр 2012  Комментарии       
Всего 3, последний 4 года назад
--- 04 июн 2013 ответить
та нормальні нігті!!! в мене без гелю гірші
   
prettynails 06 июн 2013 ответить
Можем покласти на них гелю. ))
   
prettynails 06 июн 2013 ответить
Та я і пишу, що нормальні. А то є такі люди - розводять міфи: спочатку самі собі роблять косо-криво або невідомо кому довіряють, а потім кричать на кожному кроці, що нарощування - це зле.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником