Як нарощування псує нігті?

 

Як нарощування псує нігті?

Про те, які бувають наслідки нарощування нігтів



Ви хотіли б наростити нігті, але боїтеся самої процедури? Ви начиталися історій про те, як це  шкодить? Але, якби це було правдою, то чому тоді майстри нарощують собі нігті та ще й носять їх довжелезними?

 

 

Міф про те, що нарощування псує нігті – не новий. Нажаль, саме тому є міфом, а не простою байкою, що в деяких випадках дійсно вам можуть попсути нігті.

Коли я вчилася на так званих курсах моделювання і дизайну нігтів, я бачила це на власні очі: і те, як неправильно спилюють нігті, як неправильно моделюють. І як не дотримуються правил елементарної гігієни. І те - з якими нігтями ходять моделі внаслідок всіх екзекуцій. Власне, до цього часу дивуюся, чому дівчата взагалі туди ходили? Невже дешева ціна перекривала всі ті наслідки, та ще й хотілося сидіти по кілька годин, поки все закінчиться? 

 

 

Повертаюсь до теми: чи псує нарощування нігті? Ні, ні і ще раз ні - за умови, що його якісно робить людина, яка враховує особливості і нюанси довгого ношення штучних нігтів.  В інших – випадках так. І наслідки навіть можуть бути досить неприємні.

 

 

Щоб впевнитися, можете подивитися на фото зліва: на ньому - нігті після того, як з них було знято нарощування (власне трохи матеріалу ще і лишилося, видно слід). Треба сказати, що в даному випадку маємо справу з тонкиви від природи нігтями, які самі взагалі повільно ростуть -відростити хоч на мм було неможливо, бо ламалися і шарувалися.


 

Ці нігті протягом більше чотирьох років майже безперервно були під нарощуванням. Та ще й «терпіли» різні експерименти на собі, як, власне, терплять моделі, яким роблять зачіски для журналів і т.п. Але, як видно, нігті - цілі і неушкоджені, за винятком невеликих подряпин від пилки, від яких нікуди не дінешся, бо на нігтях востаннє був твердий гель. І скоро буде там знову. Нема ніякої потреби навіть чекати, щоб нігті відростали, хоча деякі дають нігтям «відпочити» від нарощування. Це можна вирішити індивідуально, але, при правильному підході це не обов»язково.


 

На другому фото - ті самі нігті через тиждень: як видно, нігтьова пластина вже трохи відросла. Ніяких особливих процедур по відновленню нігтів в даному випадку не проводилося: не робився ні манікюр, ні якісь спеціальні покриття чи ванночки; нігті не покривалися лаком.Зазвичай після зняття нарощування, все ж таки, рекомендується покривати нігті чимось зверху, оскільки нігтьова пластина може трохи стоньшитися і, поки зросте те, що було під нарощуванням, буде ламкою. Тому, власне не треба давати нігтям значно відростати - попервах зрізати.  

 


Хочу окремо звернути увагу, що, як видно на другому фото, нігті на правій руці - трохи коротші і більш пошкоджені. Це не тому, що права рука - робоча. Зараз поясню: оскільки йдеться про руки майстра,  на правій руці нарощування робилося лівою, а, відтак, моделювання не могло бути ідеальним з точки зору "архітектури" нігтя ----->> неправильне навантаження ніготь і тому більша схильність до травмування. Можете собі уявити, які наслідки можуть бути, якщо нігті нарощує хто попало, а моделювання і  моделюванням назвати не можна: в таких випадках нігті набагато більше пошкоджуються, травмуються, стоньшуються, схильні ламатися, і тому після зняття можуть потребувати тривалого і кропіткого відновлення.

 

 

Деколи від невдало (невірно) виконаної процедури зняття (або від індивідальних особливостей) нігті можуть поболювати якийсь час, навіть почервоніти.

Дехто навпаки констатує, що після того, як йому знімали штучні (нарощені) нігті, свої навіть починали швиде рости і ставали міцніші. Це все - дуже індивідуально.

 


Знімайте штучні нігті виключно у кваліфікованого фахівця! Невдале нарощування набагато легше пережити, ніж недвале зняття штучних нігтів!

 

 

Нарешті, навіть, якщо внаслідок невдалого нарощування або зняття шутчних нігтів ваші виглядають не дуже, не хвилюйтеся: нарощування не вливає на матрицю нігтя, з якої власне росте новий. Нігті та волосся, як кажуть, не зуби, - відростуть. Нарощуйте, пробуйте і в будьте здивовані наскільки це зручно і добре.   

 

 

 

НА ГОЛОВНУ

 

 

 



Обновлен 11 мая 2018. Создан 01 апр 2012



  Комментарии       
Всего 3, последний 5 лет назад
--- 04 июн 2013 ответить
та нормальні нігті!!! в мене без гелю гірші
   
prettynails 06 июн 2013 ответить
Можем покласти на них гелю. ))
   
prettynails 06 июн 2013 ответить
Та я і пишу, що нормальні. А то є такі люди - розводять міфи: спочатку самі собі роблять косо-криво або невідомо кому довіряють, а потім кричать на кожному кроці, що нарощування - це зле.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент