До і після нарощування нігтів: як знайти свого майстра

 
 

До і після нарощування нігтів: як знайти свого майстра
Навіть якщо ви не плануєте наросити нігті найближчим часом, завжди варто взяти контакти майстра, чия робота вам сподобалася. Так ви страхуєте себе від звернення у першу-ліпшу перукарню.

 

 

Немало майстринь з нарощування нігтів нині працюють дома. Так, ми не привикли ходити до когось додому, але іноді це має сенс. Який? Читайте в статті "Нарощування нігтів: домашній бізнес" (див. нижче). Майстер, що працює вдома не має такої реклами, як вивіска, гарний інтер’єр. До нього ніхто не загляне з вулиці. Рекламою для такого майстра є, в першу чергу, його роботи. Звичайно ніхто з нас не застрахований від того, щоб на сусідньому під’їзді не натрапити на оголошення чергової дівчинки, яка купила матеріал і вирішила підзаробити. Але більшість таких оголошень швидко кудись діваються.

 

 

Якщо ви вирішили зробити нарощування нігтів, варто спочатку щось прочитати: наприклад, розібратися, що таке гель, що таке акрил, що таке тіпси і форми і  так далі. Після цього, вже на етапі телефонних дзвінків, ви зможете дещо зорієнтуватися у пропозиції. Читаючи про нарощування нігтів в Інтернеті, важливо відсікаючи нікчемну інформацію, яка, по суті, інформацією і не є, але її дуже багато. До нікчемної інформації я відношу інформацію, заряджену більш емоційно, ніж змістовно, погано сформульовані, незрозумілі думки, спроби вплинути на вас, не сказавши нічого конкретно: закривайте сторінку, ідіть далі -  такі люди просто не варті вашої уваги.

 

 

Якщо вам зробили нарощування, і результат не такий як ви чекали, хоча явних мінусів немає, не то варто відразу панікувати. Варто зробити корекцію в тому ж місці, щоб розставити всі крапки на і. Підкреслюю: мова йде про той випадок, коли немає явних мінусів, нігті на місці, вони не поламалися, вони мають нормальну форму. Першого разу майже у всіх буває більше відшарування: не треба панікувати і бігти-міняти майстра: треба зробити корекцію тим самим матеріалом і рукою. Відшарування зникнуть після 1-2 процедур. А йти в інше місце не варто ще й тому, що в 95% випадків там ва зіпсують настрій: наговорять, що робота нікудишня, що треба перенарощувати, візьмуть більше грошей (ніби-то за переробку) і краще не зроблять.

 

 

В цій індустрії багато людей вважають майже "священним" обов’язком набити собі ціну за рахунок когось іншого. В мене був випадок, коли в одній перукарні пробували так наговорити на їх власну роботу (не знаючи, що робив інший спеціаліст в інший день, при чому вищий класом). Коли я нагадала, що робила саме в них, тактовно замовкли. Цікаво, що попередня робота, яку пробували облаяти, мене якраз цілком влаштовувала, а от те, що зробили потім – ні. Але такі нюанси – це вже ціла окрема історія про психологію працівників так званої індустрії краси.  


 

Тому покладатися краще на свій власний здоровий глузд і відсікати спроби впливу.

 

 

 

Більше про нарощення нігтів:


КЛАСИЧНЕ НАРОЩУВАННЯ НІГ

ТІВ

ХТО ПРИДУМАВ НІГТІ FRENCH?
ХУДОЖНІЙ
РОЗПИС НІГТІВ
НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ: ДОМАШНІЙ БІЗНЕС
ГЕЛІ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ
ГЕЛЕВИЙ ДИЗАЙН НІГТІВ
ГЕЛЕВІ НІГТІ
НАРОСТИТИ НІГТІ НА ВЕСІЛЛЯ
КОРЕКЦІЯ НІГТІВ FRENCH
ГЕЛЕВИЙ МАНІКЮР


Обновлен 12 июл 2018. Создан 31 янв 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту


фріланс-автор: ТЕКСТИ, промови, перекази, ПЕРЕКЛАДИ - ENGLISH, українська, російська, шведська- ВІЧНОЗЕЛЕНИЙ контент