До і після нарощування нігтів: як знайти свого майстра

 
 

До і після нарощування нігтів: як знайти свого майстра

На що звернути увагу при пошуку майстра з нарощування нігтівНавіть якщо ви не збираєтеся нарощувати нігті в найближчий час, завжди варто взяти контакти майстра, чия робота вам десь сподобалася: таким чином ви страхуєте себе від випадків, коли прийдеться звертатися у першу-ліпшу перукарню.

 

Багато майстрів зараз працюють дома. В нас люди не привикли ходити до когось додому, але часто це має сенс. Майстри-надомники можуть мати ціни дещо нижчі, ніж в салонах при такій самій або й вищій якості.

Майстер, що працює вдома не має такої реклами, які вивіска, гарній інтер’єр, який видно ще вулиці: до нього ніхто з тієї вулиці і не зайде. Тому рекламою для нього є, в першу і в останню чергу, його роботи.  А, значить, вони повинні бути належної якості. Звичайно ніхто не застрахований від того, що на сусідньому під’їзді не натрапити на оголошення чергової дівчинки, яка купила матеріал і вирішила підзаробити. Але більшість таких оголошень швидко зникають.

 


ЗАПИСАТИСЯ НА НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ в Києві можна по телефону, який вказаний на сторінці з прайсом, під таблицею (або натисність на посилання червоним).


Майстер не сидить весь день на телефоні, тому прохання -  замовляти зворотній дзвінок (подробиці - там же).
Таким самим чином Ви можете задати питання. які цікавлять про нарощування нігтів, корекцію і т.п.


 

Якщо ви вирішили зробити нарощування, варто дещо прочитати – наприклад розібратися, що таке гель, що таке акрил, що таке тіпси і форми і т.п. Завдяки цій інформації ви вже на етапі дзвінків зможете дещо зорієнтуватися у пропозиції. Але, читаючи, про нарощування (як і про будь зо інше) важливо відсікаючи нікчемну інформацію, яка, по суті, інформацією і не є, але її дуже багато. До нікчемної інформації я відношу інформацію заряджену більш емоційно, ніж змістовно, погано сформульовані, незрозумілі думки, спроби вплинути на вас, не сказавши нічого конкретно: закривайте сторінку, ідіть далі -  такі люди просто не варті вашої уваги.

 

Також, якщо вам зробили нарощування, і результат не такий як ви чекали, хоча явних мінусів немає, не то варто відразу панікувати. Варто зробити корекцію в тому ж місці, щоб розставити всі крапки на і. Підкреслюю: мова йде про той випадок, коли немає явних мінусів, нігті на місці, вони не поламалися, вони мають нормальну форму. Першого разу майже у всіх буває більше відшарування: не треба панікувати і бігти-міняти майстра. Це - нормально. Відшарування зникнуть після 1-2 корекцій. 

Іти відразу в інше місце не варто ще й тому, що в 90 % випадків там наговорять, що робота нікудишня, що треба перенарощувати, зіпсують вам настрій, обов"язково візьмуть більше грошей ніби-то за переробку, а  зроблять так само чабо взагалі гірше: адже є на кого зіпхати.

 

 

В цій індустрії багато людей вважають майже «священним» обов’язком набити собі ціну за рахунок когось іншого. В мене був випадок, коли в одній перукарні пробували наговорити на їх власну роботу (не знаючи, що робив інший спеціаліст, при чому вищий класом). Коли я нагадала, що робила саме в них, тактовно замовкли. Цікаво, що попередня робота, яку пробували облаяти, мене якраз цілком влаштовувала, а от те, що зробили потім – ні. Але такі нюанси – це вже ціла окрема історія про психологію працівників так званої індустрії краси.  

 

Тому покладатися краще на свій власний здоровий глузд і відсікати спроби впливу.

 


ЗАПИСАТИСЯ НА НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ в Києві можна по телефону, який вказаний на сторінці з прайсом, під таблицею (або натисність на посилання червоним).


Майстер не сидить весь день на телефоні, тому прохання -  замовляти зворотній дзвінок (подробиці - там же).
Таким самим чином Ви можете задати питання. які цікавлять про нарощування нігтів, корекцію і т.п.
Обновлен 19 июн 2013. Создан 31 янв 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту