Нарощування нігтів: до і після

 
 

Нарощування нігтів: до і після

Як не помилитися, приймаючи рішення про нароущвання нігтів: чи справді воно комусь шкодить і т.д.Всім нам подобаються гарні, доглянуті нігті, з якими нема проблем. Це - приємно, це піднімає самооцінку і тішить око. І головне: з такими нігтями можна виконувати будь-яку домашню роботу, не переживаючи, що їм щось станеться, і треба буде знову з півгодини-годину тратити, щоб привести їх в порядок.

 

Але далеко не всі зважуються на такий крок, як наростити нігті у спеціаліста. І цьому можна знайти  декілька основних причин:

 

-        комусь здасться, що це занадто дорого, враховуючи необхідність регулярно проводити корекцію;

-        хтось, начитавшись і наслухавшись різноманітних «відгуків», починає боятися, що нарощування йому зашкодить;

-        комусь важко знайти спеціаліста, який робить так, як треба (і дійсно, при значній пропозиції якість буває дуже низькою – так, що це відбиває бажання тратити час на подібну послугу).

 


ЗАПИСАТИСЯ НА НАРОЩУВАННЯ НІГТІВ в Києві можна по телефону, який вказаний на сторінці з прайсом, під таблицею (або натисність на посилання червоним).


Майстер не сидить весь день на телефоні, тому прохання -  замовляти зворотній дзвінок (подробиці - там же).
Таким самим чином Ви можете задати питання. які цікавлять про нарощування нігтів, корекцію і т.п.


 

Поряд з цим, є люди, які довгий час носять нарощені нігті. Якщо їх спитати, чи готові вони відмовитися від нігтів, ви гарантовано почуєте однозначне «ні», хіба що на якийсь час, щоб потім повернутися і наростити знову. Такі люди якнайкраще спростовують  міфи навколо нарощування: якби воно дійсно псувало нігті, було занадто незручним або дорогим задоволенням, яке не виправдовує себе, то таких людей не було б. А вони є і з задоволенням носять нігті, деколи навіть не дуже високої якості.

 

Як народжується міф? Наприклад, хтось колись вирішив наростити нігті, не знаючи ринку пропозиції, зайшов у першу-ліпшу перукарню і… є привід для народження чергової страшної розповіді, яка обросте видумками. Людська психологія зараз така, що набагато більш емоційно сприймає негативне, ніж позитивне. Той, хто носить гарні акуратні нігтики, рідко коли рекламує їх, це – само собою. Зате, якщо вам зіпсули нігті, то це привід пожалітися. А псують нерідко: напевно добра половина майстрів, які стали займатися нарощуванням, думали лише про «легкі гроші.» І такий підхід видно по їх роботі. Однак, не всі такі.

Д а л і

 Обновлен 19 июн 2013. Создан 31 янв 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 

Нарощування нігтів: все, що Ви хотіли б знати.
Гелеві нігті: моделювання, корекція, дизайн. З питань реклами писати >> coolxs_at_i.ua

карта сайту